Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+19
gümüş_ay_prensesi
mysailormoon
KARAMELEK
seiya kou
Moon princess
safir
nekrolay
sailormoonfan
ay_lin
minako
serenity
usagi ile momoro
MİCHİRU&MİCHİRU
usagi seiya
sailormoon-usagi
PRENSES SERENİTY
angel of dark
makatoverei
sailor mercury
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:40 pm

ellerine sağlık çok güzel olmuş yeni bölümü merakla bekliyorum Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 8:43 pm

O sırada Ami Usagi’nin yere düştüğünü görürür..

Ami: Usagiii( diye bağırır)

Kızların hepsi başlarını o tarafa çevirirler ne olduğunu anlamaya çalışana kadar Ami Usagi’nin yanına varmıştır bile.Hemen kızlarda gelirler.Ami Usagi’nin başını dizinin üstüne koyar.

Rei:Usagi…Usagi..kendine gel lütfen..

Ami:Nabzı çok yavaş atıyor..

Makato:Ne oldu da böyle birden düştü.Anlayamıyorum..

Mineko:Saldırıyı unuttun mu yoksa_

Makato:Usagi o kadar neşeli ve enerji dolu ki biran aklımdan çıkmış, der elini alnına götürerek.

Ami:Kızlar Usagi’yi revire kaldırsak çok iyi olacak bu arada Mineko sen Mamoru’ya haber ver olur mu?

Mineko:Tamam, der ve koşarak oradan uzaklaşır..

Makato Usagi’yi sırtına alır ve revire doğru giderler.Ami hemen revirdeki hemşireyi çağırır ve olanı anlatır.Revir hemşiresi hemen Usagi’nin göz bebklerine ve nazmına bakar..Sonra da Revir doktorunu çağırır.Revir doktoru da Usagi’yi iyi bir kontrolden geçirir.

O sırada kızlar revir dışında Usagi’nin durumunu merakla beklemektedir.O sıra da Mamoru koşarak koridoro girer ve panik için de kapı numaralarına bakar.Sonra üzerinde revir salonu yazan kapıyı görürü ve içeri girer.Kızlar Mamoru’ya olan biten her şeyi anlatırlar.

Mamoru:Neden böyle oldu yine mi aynı şey acaba?

Ami:Doktor hala Usagi’yi kontrol ediyor bir şey söylemedi.Onun için Mamoru karar vermek de daha çok erken.

O sırada doktor içeriden çıkar ve olan biten her şeyi anlatmaya başlar..

Doktor:Bayan Tsukino daha öncede böyle bir bayılma yaşamaışmıydı?

Ami:Evet olmuştu ama genelde çok enerji harcadığı içindi, der.

Mineko(Birden):Kendisi sporcu da, der.

Doktor:Anlıyorum..Peki bugün her hangi bir antremanı varmıydı, der.

Rei: Hayır.Hep birlikte öğle arasına çıkmıştık ve yemek yiyecektik ve bazı eşyalarımızı sınıfta unutmuşuz Usagi’de tam onları almaya gidiyordu ki birden bayıldı..

Doktor:Tamam o zaman sizi 5 dakika daha bekleteceğim, der ve tam odaya girerken..

Mamoru:Usagi kendine geldi mi peki?

Doktor:Hayır, der ve içeri girer..

Ve bizimkileri bir bekleyiş alır..5 dakika sonra doktor odadan çıkar.

Doktor:Tam tahmin ettiğim gibi bir şey enerjisinin hepsini çekmiş ve arkadaşınız çok güçsüz kalmış..

Kızlar ve Mamoru çok şaşırır.

Mineko:Ama nasıl olabilir gün boyunce çok iyiydi, der.

Doktor:Sonucu tam anlamak için arkadaşınız Bayan Tsukino’yu Juuban Hastanesine göndereceğim, der.

Mamoru:Usagi’yi şimdi görebilir miyim, der.

Doktor:Fazla yormayın ve sadece siz girin, der.

Mamoru kızlara bakar kızlar için bir sorun olmadığını anlayınca başını tamam anlamaında sallar ve içeri girer..

O sıradan içeride Usagi kendine gelmeye başamıştır..Hafifçe gözlerini açar.Ve başında Mamoru’yu görürür.

Usagi:Mamoru burada ne işin var?

Mamoru:Senin için buradayım sevgilim, der.

Usagi:Ne oldu bana , hem nerdeyim ben, der ve ayağa kalkmaya çalışır..

Mamoru:Kendini yorma canım biraz seni Juban Hastanesine gönderecekler..

Usagi:Neden peki Mamoru, der.

Mamoru:Neyin olduğunu daha iyi anlamak için.

Usagi:Mamoru..

Mamoru:Evet..

Usagi(yüzüne yana çevirir ve üzgün gözlerle):Neyim olduğunu biz biliyoruz, hastaneye gitmemiz şart mı?

Mamoru(Usagi’nin bu haline içlenerek):
Evet hayatım biliyoruz ama yine de iyi bir kontrolden geçmne gerekli, der.

Usagi: Mamoru lütfen gitmek istemiyorum..

Mamoru :Olmaz canm gitmeliyiz..

Usagi:Bu sefer doktorlara ne diyeceğiz onlar bendeki şeyi açıklayamıyorlar biliyorsun her seferinide bir bahane bulduk..

Mamoru:Evet.Bu seferde Mineko sporcu olduğunu söyledi, der Ve içeri doktor girer..

Kısa olduğu için üzgünüm ama bu aralar vaktim yok kusra bakmayın stajım var da.Bitince sayfalarca yazıp yollayacağım hiç merak etmeyin)
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 10:05 pm

Razz çok güzel olmuş harika olmuş harikasın bayıldım cnm ellerine sağlık lol! eee yeni bölümü kim yazıyor Rolling Eyes
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 9:45 am

Şimdi yeni bölüm bana geldi galiba usagi tsukino olsaydı o yazardı ama sanırım sıra ben de değil mi Rolling Eyes Bu arada harika yazmışsın canım ellerine sağlık Very Happy:P:P:P:P:P:P
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 12:07 pm

bence çok güzel ellrine sağlık bayıldım Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 2:57 pm

evet sıra sende usagi seiya cnm usagi tsukino olmadığı için yeni bölüm senden büyük bir merakla bekliyoruz yeni bölümü ne zaman yazarsın Rolling Eyes
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 3:48 pm

Teşekkür ederim kızlar,Hadi bende yeni bölümü bekliyorum Very Happy maiko istersen sen yaz.. Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 11:55 am

çok güzel olmuş..ellerinize sağlık..aslında korkmuştum ben yokken çok fazla bölüm yazarsınız da yetişemem diye.. Very Happy neyse..hazır burdayken bir bölüm yazdım ben de..umarım mantık hatası yoktur..ha bir de uzun olmasına gayret ettim..çünkü bir süre daha olmiğicam..

devam:

doktor:evet hastamız kendini nasıl hissediyor acaba?
usagi:daha iyi..
doktor:sizi juban hastanesine sevk edicem..
usagi:evet biliyorum.
doktor:orada çok iyi bir doktor var..kendisi arkadaşımdır..adı jin..sizi onun yanına sevk ediyorum.
mamoru:aa tamam.sanırım onu tanıyorum..
doktor:öyle mi?
mamoru:daha önce okuduğum üniversitede bir konferans vermişti..
doktor:evet jin gerçekten çok başarılı bir doktor..genç yaşına rağmen..zaten jin ailesinde herkes doktordur.ve hepsi de gerçekten çok başarılıdırlar.
mamoru:evet biliyorum.
doktor:umarım jin size yardım edebilir.
-----tokyoda gizemin evi-------
gizem japonyaya henüz dönmüştür.hizmetkarlar onu yine kapıda karşılarlar.başta da sedef vardır her zaman olduğu gibi..
sedef:hoşgeldiniz efendim..umarım yolculuğunuz iyi geçmiştir..
gizem:teşekkür ederim..evet iyi geçti..
sedef:büyük babanız nasıl acaba?
gizem:gayet iyi..sedef bu arada babam yarın gelicek...
sedef:tamam efendim..
gizem:şimdi istirat etmek istiyorum..
sedef:aa efendim..sizinle bir konuda konuşabilir miyiz?
gizem:hangi konu?
sedef:yalnız görüşmemiz gereken bir konu..
gizem:peki..ama umarım önemlidir..çünkü saat farkı yüzünden sersemlemiş durumdayım..
sedef:evet efendim..(sonra hizmetçilere vs döner ve ingilizce der ki)hanfendinin bavulunu yukarı taşıyın.
gizem sedefle birlikte babasının çalışma odasına gider.sedef kapıyı kapatır ve konuşmaya başlar..
gizem içinden:galiba önemli bir konu..umarım istanbuldaki olaydan haberi yoktur.ama haberi olamaz.babam olayı basından gizledi..bu durumda sedef bunu biliyor olamaz..o zaman konu başka bişey olmalı.
gizem:evet seni dinliyorum sedef.
sedef:a efendim..
gizem:bana efendim demeyi kes sedef.şu an yalnızız.
sedef:peki gizem..
gizem:konu nedir?
sedef:gizem..senin şu kuralların..
gizem:evet?ne olmuş onlara?
sedef:ihlal edildiler.
gizem:tam olarak ne oldu?
sedef:30 bin dolar değerindeki antika bir vazo çalındı..
gizem:ne?bunu kimin yaptığını biliyor musun?
sedef:hayır..bilmiyorum..ama tunç olmadığı kesin..vazo çalındığı sırada yanımdaydı.bu durumda diğerlerinden biri.ama malesef kim olduğunu bilmiyorum.
gizem:onu bulucağıma emin olabilirsin..ihanet asla affetmeyeceğim şeylerden biridir..bunu onlara söyledim..sen sakin ol sedef bunu bana bırak.
sedef:peki gizem..ve lütfen beni affet..çünkü yeni çalışanları başvuru sırasında daha iyi gözden geçirmeliydim.ama zaman azdı ve elimden geleni yapmaya çalıştım.
gizem:bunu biliyorum.bu arada çalışanlarla bu konuyu görüştün mü?
sedef:tabiiki..ama hepsi de bişey bilmediğini iddia ediyor.
gizem:peki..dediğim gibi..bunu bana bırak.hizmetkarları salona topla..toplantı yapıcam..
sedef:peki efendim.(der ve kapıdan çıkar)
gizem birkaç dakika düşünür..sonra da salona gider.hizmetkarlar yine sıra ile dizilmiş onu beklemektedirler.
gizem karşılarına geçer ve konuşmaya başlar.
gizem:(ingilizce konuşur)duydum ki ben yokken antika bir vazo kaybolmuş..yoksa çalınmış mı demeliydim?bakın..ilk gün size kurallarımı açıkça belirttim..ve şimdi de şu manzaraya bir bakın.bunu yapan muhtemelen içinizden biri..bunu şimdilik bilmiyorum.ama ben kendim öğrenmeden çıkıp şimdi o kişi hanginiz iseniz ben yaptım derse onu polise şikayet etmiğicem.evet bekliyorum..
hiçbirinden ses çıkmaz.
gizem:bu sessizlik ne böyle?yani içinizden biri yapmadı mı?ya da yaptım diğicek kadar yürekli değil mi?zaten bunu itiraf edicek bir insan olsaydı baştan çalmazdı öyle değil mi?kısacası o kişiden bunu beklemekle hata yapıyorum..peki..öyle olsun..dağılın hadi!gözüm üstünüzde.bunu yapan kişiyi öğrenemiğicemi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
gizem masanın üstündeki vazoyu görür.içindeki güllerden birini eline alır ve odasına çıkar.
bu sırada alt katta hizmetkarlar da kendi aralarında konuşmaktadırlar.
hizmetçi kız:ne şımarık..kimin yaptığını bilmeden hepimize birden bağırıyor.
sedef:aslında oldukça soğukkanlı davrandı.daha beteri de olabilirdi.
tunç:öyle mi?
sedef:evet.
tunç:nedense ik gördüğümde onun çok neşeli biri olduğunu düşünmüştüm.ama sanki aksini iddia eder gibisin.
sedef:aslında..onun hakkında sizinle konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum ama..o çok değişik biridir..onu birgün gün boyu gülümserken görebilirsiniz.ama diğer günlerde yüzü hiç gülmez.bazı günler sinirlidir.ama bazen de şaşırılıcak derecede iyi davranır herkese.yani onun iyi ve kötü günleri vardır.iyi bir günündeyse ondan korkmanıza gerek yoktur.ama kötü bir günündeyse işte o zaman ondan korkun.
tunç:yani dengesiz biri..hem niye ondan korkmalıyız ki?o sadece patronun kızı ve daha küçük..yani bizim asıl patronumuz onun babası..
sedef:a aaa bunda yanılıyorsun..evet patron babasıdır..ama gizemin damarına basarsanız kendinizi kapı önünde bulursunuz benden söylemesi..
tunç:yani evin küçük şımarık kızı babasını da yönetebiliyor..
hizmetçi kız:evet..ama nağapalım?katlanmak zorundayız..onlar gibi zengin insanlar bizi anlayamaz.bize maaş olarak verdikleri parayı bu kız bir günde harcıyordur..
diğer hizmetçi kız:evet bize pislikmişiz gibi davranıyor.
sedef:bu kadar gevezelik yeter..hadi işinizin başına...
bu sırada gizem tüm konuşulanları kameralar sayesinde bilgisayarından izlemiştir.
gizem içinden:demek öyle ha?ne kadar da zavallı insanlarsınız..size pislik gibi davrandığımı düşünüyorsunuz öyle mi?beni daha tanımıyorsunuz..(der ve yüzünde çok sinsi bir gülümseme meydana gelir)
alt kata iner ve sedefe hırsızlığın hangi gün olduğunu sorar.sedeften aldığı cevapla tekrar yukarı çıkar ve bilgisayarındaki kamera kayıtlarını incelemeye başlar.
----hastanede----
usagi juban hastanesine gitmiştir.doktor jinin yanına giderler.usagiye bir sürü test yapılır.daha sonra tahlil ve test sonuçları için koridorda beklerler.
usagi:aa tüm bu testler midemi bulandırdı.
rei:yani bu durumda bile aklın midende..
usagi:komiklik yaptığını mı sanıyorsun rei!
rei:ahahahahaha EVET!
usagi sinirlenir.
ami:tamam usagiii..sinirlenme..rei seni neşelendirmeye çalışıyor.
usagi:hı?ne?bu doğru mu rei?
rei:bilmem..
mamoru:bu sonuçlar da nerde kaldı?
seiya:birazdan gelir heralde..
o sırada bir hemşire yanlarına gelir.
hemşire:bayan tsukino siz misiniz?
usagi:evet..
hemşire:tebrik ederim..
usagi:hı?niye?
hemşire:hamilesiniz..
herkesin yüzü elektrik çarpmış gibi olur.özellikle de usagi,mamoru ve seiya hem elektrik çarpmış gibidirler hem de kıpkırmızı..mamoru ve usagi birbirlerine bakarlar..
usagi:ama..ama..ama..
rei:bu nasıl olur usagi!?
usagi:ama..ama..ama..
minako:ne yani chibiusa bu kadar erken mi geliyor?
usagi çığlık atar..
usagi:AAAAaaaa!YETER!bunu nasıl düşünürsünüz?!(yüzü hem kıpkırmızı hem de sinirlidir)tabiiki de hamile değilim!
------gizemin evi----
gizem hırsızlığın olduğu günün kamera kayıtlarını incelemektedir.her saaitin görüntüsüne bakar.sonra hırsızlık anını görür.şaşırmamıştır.ama açıkçası iğrenmek ve acımak arasında bir duygudadır.
alt kata iner.toz almakta olan hizmetçiye der ki:
gizem:benimle gel..
hizmetçi kız:aa peki efendim.
gizem önde hizmetçi kız arkada babasının çalışma odasına giderler.
gizem:bana söylemek istediğin birşey var mı?
hizmetçi:hayır efendim.
gizem:mesela vazonun çalınması ile ilgili olabilir.
hizmetçi:hayır yok efendim.
gizem:peki o halde..benimle gel..
salona çıkarlar..gizem sedefe herkesi toplamasını söyler..herkes toplanır ve gizem konuşmaya başlar.
gizem:son kez soruyorum..vazonun çalınması ile ilgili birşey söylemek isteyen var mı?
yine bir sessizlik olur..
gizem:peki öyleyse..o zaman ben açıklıyorum..hırsız şu gördüğünüz kızdır..
hizmetçi kız:hayır ben yapmadım..
gizem:bana yalan söyleyip durma!(yumruğunu masaya vurur)senin yaptığını biliyorum!
hizmetçi kız:hayır yapmadım!
gizem:evet yaptın!
hizmetçi kız:hayır..hem bunu nasıl bilebilirsiniz ki?olay gerçekleştiğinde burda bile değildiniz..beni suçlayamazsınız..sizin tek amacınız bir günah keçisi bulmak.
gizem:bilmem farkında mısın?adını hiç sormadım..iyiki de sormamışım..çünkü senin gibi bir insanın adını dahi bilmek istemiyorum.sen aşşağılık bir insansın.para uğruna insanlara ihanet edebilecek bir insansın.(duraksar)30 bin dolarlık vazo..ne kadar da çok para ama!hazır evde de kimse yokken almanın sakıncası olmaz..yani böyle mi düşünüyorsun?
hizmetçi kız:bunu kanıtlayabilir misin?
gizem:evet..tabiiki de vazonun şu an nerde olduğunu çok iyi biliyorum..
hizmetçi kız:.....(susar)
gizem:şimdi git ve eşyalarını topla..hemen bu evi terketmeni istiyorum.
hizmetçi kız:ama..
gizem:eğer biraz daha konuşursan senin için çok kötü olur ona göre..sanırım polisi çağırıp seni hapse tıktırmamı istemezsin..hala karşımda mı duruyorsun?
hizmetçi kız hem ağlamaklı hem sinirli hem de utanç içinde odasına gider ve eşyalarını toplar..bavulunu alır ve gizemin yanına gelir..hem o da ne?elinde bişey vardır..
hizmetçi kız:görevimi kötüye kullandığım için üzgünüm..(der ve elindeki vazoyu yere bırakır)sonra da kapıdan çıkar.
sedef:aa efendim o olduğunu nasıl anladınız?
gizem:çok basit..vazo onun odasındaydı..şimdi dağılın ve bu arada..bu akşam yemek yemiğicem..sadece uyumak istiyorum..
sedef:aa peki efendim..bu arada okula ne zaman devam ediceksiniz?
gizem:3 ya da 4 gün sonra sanırım..ama bilemiyorum..eğer istersem daha erken de gidebilirim..
--------hastanede---
usaginin kafası kocaman olmuştur ve herkese sitem etmektedir..
usagi:nasıl böyle düşünürsünüz?!
minako:ama usagi hemşire öyle söyledi..
usagi:AAAaaa..hemşire..hemen onunla konuşmalıyım..
mamoru:dur usagi beni de bekle..
usagi ve mamoru hemşirenin yanına giderler..bu sırada acaba ne olucak diye diğerleri de onları takip eder..
mamoru:afedersiniz hemşire..ama sanırım bayan tsukinonun test sonuçlarında bir hata var..
hemşire:ama olamaz..bakın burda apaçık..hamile..
usagi:karışmış olamaz mı?
hemşire:bi saniye sizin adınız neydi?
usagi:adım usagi tsukino..
hemşire:evet sanırım bir yanlışlık var..bayan tsukino sizin anneniz öyle değil mi?
usagi:evet..(?)
hemşire:anneniz de bugün hastaneye gelmiş..sizin ve onun dosyalarınız karışmış..
usagi:ne öyle mi öyleyse iyi..(sonra usaginin yüzü yine elektrik çarpmış gibi olur!!!)ne?ama bu durumda..
hemşire:evet..bu durumda yakında bir kardeşiniz olucak.
usagi:AAAAAaaaaaaaaa(çığlık atar)
ami:usagi ne oldu bir sorun mu var?
usaginin gözlerinden şelale gibi yaşlar akmaya başlar.. Very Happy
hemşire:bu arada bu da sizin sonuçlarınız..karışıklık için özür dilerim..
mamoru sonuçları alır..
mamoru:aa usagi bu sonuçlara göre önemli bişeyin yok sanırım..
o sırada doktor jin karşıdan onlara doğru gelir..
bu arada ami bu doktorun hayranıdır.. Very Happy
doktor jin:aa sonuçlar çıktı demek..
mamoru:evet (der ve doktora uzatır)
doktor jin:önemli bir sorununuz yok..sadece daha enerji verici şeyler yemelisiniz..size vitamin veriyorum..bu arada bol bol proteğin alın..balık yiyin..bir de sanırım sporcuymuşsunuz..bu sıralar fazla spor yapmamanızı tavsiye ederim.
mamoru:a peki doktor..teşekkür ederiz..
ami:evet teşekkür ederiz ederiz doktor..
doktor jin:önemli değil..bu benim vazifem..neyse hoşçakalın..umarım birdaha hastanede karşılaşmayız..
ami kızarır.doktor jin arkasını dönüp gitmeye başlar..ami de arkasından bakar..gözlerinde kalpler vardır.. Very Happy
mamoru:ah buna sevindim..önemli birşeyin yokmuş usagi..(bir sessizlik olur)usagi?
usagi:AAAaaaaa buna inanamıyorum bir kardeşim daha olucak...hem de bu yaştan sonra..AAAaaaa odamı da elimden alıcakar..
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 3:02 pm

çok güzel ve çok ta komik ama seiya niye kızarıyo onu anlamadım işte Smile
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:17 pm

Belki kendinden şüpheleniyodur Very Happy:lol!:lol!
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:19 pm

Rolling Eyes ne alaka yok artık daha neler cnm yalnız usagiye kardeş geliyo şaşırdım valla büyük şok oldum
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:21 pm

Ben de ona şaşırdım bu aradaa usagi tsukino sıramı kaptın ama yeni bölüm benden belki şu kardeş kalkar gider Rolling Eyes
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:25 pm

Rolling Eyes büyük bir merakla yeni bölümü bekliyor olcaz cnm
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 9:59 pm

Bende Usagi için hamile denilen yerde kaldım..Ne oluyo yaa dedim:D Ama güzel olmuş tebrikler Very Happy
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue2 / 102 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 6:44 pm

Arkadaşlar burdan işinize karışıyorum ama yeni bölüm için kuzenim bayağı uğraştı onun yokluğunda bir bölüm koymayın rahar bir 10 sayfa yazdı olur mu Question
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:03 pm

olur herhalde minako..
ha birde bazılarınız benim yazdığım bölüm hakkında seiya niye kızarıyo gibi şeyler demiş..
şimdi şöyle düşünün..usagi gerçekten hamile olsaydı ve seiya da usagi hamile iken ona aşık olsaydı pek hoş olmazdı sanırım.. Smile
seiya bu yüzden kızarıyor..
ayrıca usagiye kardeş gemesi zorunlu değil..şahsen ben devam etseydim o kardeş hikayesini bozardım..yani engellerdim bir şekilde..ama ben bunu sıradaki bölüm yazarına bırakmıştım..sıradaki bölüm yazarı usagi seiya olduğuna göre isterse o kardeşin doğmasını engeller bir şekilde..isterse de usagiye bir kardeş getirir..ona kalmış..
bu arada usagi seiyadan özür dilerim çünkü onun sırası olmasına rağmen yazmıştım..ama ne yapabilirim ki?her zaman giremiyorum..hatta bundan sonra artık 3 hafta ya da 2 hafta giremeyebilirim.
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue2 / 102 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:20 pm

Yok canım o fazla takmadı zaten kardeş meselesini kaldıracağım diyordu zaten onun kardeşi Shingo ona yeter artar bile Very Happy:P:P Ve 10 sayfa oldu nasıl yazdıysa Very Happy:P:P
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:43 pm

ya usagi seiya fazla abartmasaydın canım biliyorsun sistem bir kısımdan sonrasını almıyor ama belki alır şahsen 6 sayfa sığdrmıştım ama yine de bir terslik olursa bundan olabilir haberin olsun sabırsızlıkla bekliyorum yeni bölümüVery Happy
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:50 pm

Çok uuzn yazdı ve tam bir komedi okusan karnına ağrılar girer ölemkten ama bir yer var hepiniz üzüleceksiniz ama umarım düzeltmiştir sonunu oysa ben çok sevinmiştim birden eski günleri hatırlamıştım ahhh ahh Very Happy:P:P Neyse ama abarttı çünkü usagi ile momoro uzun bir bölüm olmasını rica etmiş o da bacısını kırabilir mi Question Elbette hayır hemen bölüme başladı birkaç günde bitirdi Very Happy:P:P:P Çok beğeneceğiniz,güleceğiniz ve bir o kadar da üzüleceğiniz bir bölüm olacak benden demesi Very Happy:P:P:P:P
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:52 pm

ya bişi dicem ama alınma usagi seiya yazdıysa kesinlikle mamoru usagi'den uzaklaşıyordur ya canavarlara esir düşüyordur ya da seyahate çıkıyordur heralde en üzüleceğimiz yerler buralar olurdu şahsen ben çok üzülürdüm ama ben yine de merakla bekliyorum Very Happy
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:53 pm

Haha medyum olacak kızmışsın ama gerçekten çok güzel oldu zaten usagi ile momoro biraz biliyor çok komik bu kesin Very Happy:P:P:P:P:P Hele de Diamond ile Seiya'nın diyalogları var ya süper Very Happy:P:P:P
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:56 pm

bak onlara bişi diyemem o diyologların komikliğinde usagi seiya'nın eline su dükülmez beni çok güldürüyor..
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:42 pm

ee hadi, usagi seiya bekliyorum ve bekliyoruz yeni bölümü..ay inanmıyorum ayrıca yaa..ben bölümümü yazdıktan sonra bir bölüm bile ilerlememiş..yani bişey kaçırmamışım.. Razz
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 7:37 pm

Sağol PRENSES SERENİTY ve geliyor arkadaşlar usagi tsukino geliyor...Ve bacım sen istedin diye oldukça zuun yazmaya çalıştım Very Happy:P:P:P:P:P:P
Usagi’nin annesi:
-Hiç sanmıyorum bir daha test yaptırırız sonra
Usagi:
-Umarım bir kardeşim daha olmaz SadSadpale
Diamond o ara olanlara anlam verememiş ve Karanlık Ay Savaşçısı!na hesap sormak istemiştir...
Diamond:
-Serenity'nin benim olacağını söylemiştin ama öğrendiğime göre onu öldürmenin peşindeymişsin Mad
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Bu öncedendi yani seninle anlaşmadan önce ve eski kurallarla yaşıyorlar Very Happy
Diamond:
-Nedense buna pek inanasım gelmedi Mad
Karanlık Ay Savaşçısı:
-İster inan ister inanma ama şimdi sana bir şey yapacağım ve bu yaptığım büyü sayesinde hasta görüneceksin ama gerçekte hasta olmayacaksın Very Happy
Diamond:
-Bu ne işe yarayacak Question
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Usagi'nin annesinin kalbini yumuşatacaksın böylece o sana yardım etmeye çalışacak tamam mı Question
Diamond:
-Peki sen bilirsin umarım bu işe yarar Mad
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Anlaştık o zaman...
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Ve son olarak Endymion'dan sonsuza kadar kurtulacağız Very Happy
Diamond:
-Bu işi başarabilirsin çok mutlu olacağım Karanlık Ay Savaşçısı Very Happy
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Evet bunun için de çok güzel bir planım var Very Happy
Usagi:
-Mamoru ne işi bu Question
Mamoru:
-Bir hocam çağırdı ne kadar kalacağım belli değil Usagi ama merak etme fazla kalmadan geri döneceğim Rolling Eyes
Usagi:
-Daha önce de böyle olmuştu SadSadSad
Mamoru:
-Usagi yapma lütfen Rolling Eyes
Usagi:
-Ama...
Mamoru:
-Yoksa bana güvenmiyor musun Question
Usagi:
-Ne alakası var ama başına bir şey gelecek diye korkuyorum SadSadSadSad
Mamoru:
-Lütfen böyle düşünme hem seni bırakabileceğim biri de var Very Happy
Usagi:
-Kimmiş o Question
Mamoru:
-Seiya sana artık arkadaş gözüyle bakıyor Very Happy
Usagi:
-Hiç sanmam Mamoru ama sen bilirsin Rolling Eyes
Mamoru:
-Ağlamayı kes Usagi Exclamation Geri döneceğim söz Exclamation
Usagi:
-Söz mü Question
Mamoru:
-Söz Exclamation
Usagi:
-Evet kızlar işte böyle oldu SadSadSad
Ami:
-Mamoru söylediğini yapar merak etme Rolling Eyes
Usagi:
-Ben onun sözünü tutacağından eminim ama...
Ami:
-Eee o zaman sorun ne Question
Usagi:
-Sorun Karanlık Ay Savaşçısı’nın Mamoru'ya bir bir şey yapmasından korkmam pale
Minako:
-Usagi aşkınız sizi koruyacaktır Very Happy
Usagi:
-Hiç sanmam geçen sefer de böyle olmuştu o zaman da birbirimizi seviyorduk...
Makoto:
-Umarım Mamoru'nun başına bir şey gelmez Rolling Eyes
Usagi koşarak gider ve Ami:
-Makoto lütfen Usagi zaten çok kötü biliyorsun Mad
Makoto:
-Özür dilerim Ami aklıma gelmedi işte Embarassed
Mamoru Usagi'ye haber vermeden gider çünkü Usagi'yi daha fazla üzmek istemiyordur...Mamoru yoldayken her taraf kararır ve bir ses yankılanarak:
-Merhaba sevgilim Very Happy
Mamoru:
-Sen Exclamation
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Evet ben ne oldu Question
Mamoru:
-Bana zarar veremeyeceksin Exclamation
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Merak etme zarar vermeyeceğim inan bana lazımsın yoksa...
Mamoru:
-Lazımsın derken Question
Karanlık Ay Savaşçısı:
-Sebebini çok sonra öğreneceksin şimdi karanlık bir odada hapsol Exclamation
Mamoru karanlık bir odaya hapsolur...
Usagi:
-Anne saçmalama Mad Bana ne Diamond'dan,hastalığından Mad
Usagi'nin annesi:
-Saçmalama Usagi bir gece orda kalmamız lazım ya da sen kal benim evde işim var canım Very Happy
Usagi:
-Ne Question Hayatta olmaz Mad
Usagi'nin annesi:
-Usagi hiç itiraz etme Exclamation
Usagi:
-Ama pale
Usagi'nin annesi:
-Bana karşı mı geliyorsun QuestionMad
Usagi:
-Yok anne der ve odasına gider...
Usagi kendi kendine:
-Bir bu eksikti zaten Mad
Seiyaların orda...
Yaten:
-Mamoru gitmiş...
Seiya:
-Ne Question
Yaten:
-Yine eskiden olduğu gibi gözlerin parladı Seiya Rolling Eyes
Seiya:
-Hayır Usagi'yi o Diamond'dan korumalıyız Rolling Eyes Çünkü bilmiyorum ama o çocukta bitmez bir kötülük sezdim Shocked
Yaten:
-Umarım öyledir Seiya Rolling Eyes
O ara Taiki içeri girer ve çok sinirlidir...
Yaten:
-Ne oldu Taiki çok sinirlisin dün hastaneden Amiler geldiğinden beri bölesin Laughing
Taiki:
-Saçmalama o doktoru tanıyorum ve açıkçası pek güvendiğimi de söyleyemem Mad
Yaten:
-Hiç sanmam Very Happy
Taiki:
-Yaten Mad
Yaten:
-Efem Very Happy
Seiya:
-Uzatmayın artık çocuklar zaten yorgunum Mad
Yaten:
-Mamoru'nun gitmesi mi seni yordu Very Happy
Seiya:
-Yaten artık sandığınız gibi bir şey yok Mad der ve çeker gider...
Yaten:
-Kendini kandırıyorsun Seiya pale Ha bu arada nedir bu senin bir anda başlayan Doktor Jin aşkın Very Happy
Taiki:
-Yaten saçmalama der ve o da gider...
Yaten:
-Aşıklarla uğraşmak bünyeme yaramıyor baksana yine uykum geldi Very Happy
Seiya Usagi'yi arar ve teselli etmek için arar ya da bize öyle geliyor Very Happy :
-Usagi iyi misin Question
Usagi:
-Aslında pek iyi sayılmam çünkü annem zorla beni Diamondların evine gönderecek QuestionpaleMad
Seiya:
-Ne Question
Usagi:
-Duydun işte ne yapacağımı bilmiyorum ama neyse Seiya ben kapatayım der ve Seiya'nın küt suratına kapatır...
Seiya:
-Neyin peşindesin Diamond Mad
Sabah Usagi hazırlanır ve Diamond'un evine gider...
Diamond ile Usagi'yi yalnız bırakmak istemeyen Seiya da çıkmak ister ama gitmeleri gereken bir TV programı vardır bu yüzden oraya uğradıktan sonra gitmeye karar verir...
Akşam olur ve Seiya çıkar çıkmaz fırlar tabiî ki gizli olduğu için pencereye tırmanır oradan da balkon kapısının oraya dayanır ve içeriyi izlemeye koyulacaktır ki:
-Küttt!!!!!!!!!!
Diamond:
-Balkondan ne sesi geliyor Exclamation
Usagi:
-Seiya paleEmbarassed
Diamond:
-Burda ne işin var Question
Seiya:
-Şey ben hırsız görebilirsiniz diye geldim de hatta ben evin üstünde de bir tane gördüm Embarassed
Diamond:
-Emin ol evime hırsız girseydi ve onun yüzünü görseydim senin yüzünü görmekten daha iyi olurud Mad
Seiya:
-Sanki ben senin kurtlanmış yüzünü görmeye çok meraklıydım da Mad
Usagi:
-Şey acaba içeri mi geçsek kahve yaparım elbet Embarassed
Seiya ve Diamond aynı anda:
-Olur tabiî ki Very Happy
Sonra birbirlerine kötü kötü bakıp yine aynı anda:
-Dediğimi tekrar etme Mad
Daha da sinirlenerek yine aynı anda:
-Sana ne diyorum Mad
Usagi:
-Çocuklar içeri geçsek Embarassed
Usagi bin bir zahmet kahveleri yapıp getirir ama biz bizim Usagi'den bahsediyoruz düşer ve her taraf kahve olur ve tabiî ki de halı da...
Diamond:
-Serenity'im içeriden bez getirebilir misin Question
Seiya:
-Dur Odango ne gerek var şurada Diamond var onla siliveririz Very Happy
Diamond:
-Yok canım benim kurtlanmış yüzümle halı silinmez senin gibi bir güzellik abidesi lazım halıyı silmek için Very Happy
Seiya:
-Bana bak sen kim oluyorsun Question
Diamond:
-Asıl sen nasıl benim evime gizlice girmeye çalışıyorsun Mad
Usagi:
-Ahh! Çocuklar neden kavga ediyorsunuz QuestionEmbarassed
Seiya:
-O başlattı Mad
Diamond:
-Hayır sen başlattın Mad
Seiya:
-Sen ExclamationMad
Diamond:
-Sen Exclamation
Usagi:
-Ben eve gidiyorum Mad
Seiya ve Diamond aynı anda:
-Gitme Exclamation
Seiya:
-Tüm bunlar senin yüzünden oldu kurtlanmış surat Mad
Diamond:
-Asıl senin yüzünden oldu Hırsız kılıklı Mad
Yarın Usagi,annesi ve Diamond hastaneye gitmek üzere yola çıkarlar...Ama yolda Usagi'nin annesi yolda bir arkadaşına rastlar ve onunla sohbet etmek ister.Ve Usagi ile Diamond'u hastahaneye götürüp bırakır ve tabiki Seiya onları sabahtan beri takip etmektedir.Ve bir yerde telefonu çalar...
Seiya:
-Alo,kimsiniz Question
Bir ses:
-Merhaba ben Mamoru'nun hocasıyım.
Seiya:
-Evet ama bunun benimle ne alakası var Question
Ses:
-Mamoru hala gelmedi 2 gün içinde gelmesi gerekiyordu Exclamation
Seiya:
Ne Shockedaffraidaffraid İyi ama benim telefon numartamı nerden biliyorsunuz Question
Ses:
Mamoru ulaşabileceğim telefon numarası için bunu vermişti...
Seiya:
-Karanlık Ay Savaşçısı Mad
Ses:
-Ne Question
Seiya:
-Teşekkürler...Odango'nun bilmesi lazım....
Seiya hastaneye gider ve bir koşu üstüne giyecek bir şeyler arar ama bulamaz...Seiya:
-Olamaz Mad O ara doktor Jin önünden geçer ve öğle tatili için hastaneden çıkmaktadır...Seiya bunu fırsat bilir ve hemen üstünü çıkarıp giyer...Usagi'yi çağırır...
Usagi Seiya'nın yanında olmak ister...Seiya:
-Olmaz beyfendi burası size ait bir yer değil lütfen bir veterinere gidiniz Very Happy:lol:
Diamond:
-Bana bek sen...Mad:x:x
Seiya:
-Ne bakacağım sana,sana Juuban Belediyesi baksın Very Happy:D:D:D
Seiya Usagi'yi içeri alır...
Usagi:
-Ne oldu doktor...
Seiya gözlüğünü çıkarınca...Usagi:
-Seiya neler oluyor affraidaffraidaffraidaffraid
Seiya olayı anlatır ve o ara doktor içeri girer ve Diamnd Seiya'yı görür...
Diamond:
-Ne işin var burada Mad:x
Usagi:
-İşimiz var deyip Seiya ile giderler...
Diamond:
-Bunun bedelini ödeyeceksin Seiya Mad:x Ne yapacaksınız Mad:x:?:
Seiya ile Usagi dönüşürler...
Usagi:
-Oraya nasıl gideceğiz...
Seiya:
-Yanılmıyorsam iki gün içinde dedş ve bu iki gün...
Usagi:
-Elbette bir caddenin adı doğru...
Koşarak giderler ve oradaki karanlık delikle karşılaşırlar...
İkisi de deliğin içine girer ve yeni bir yere karadelik açılır burası ayın karanlık yüzünden başka bir yer değildir...Ve Karanlık Ay Savaşçısı ile savaş başlamaktadır...

En son usagi seiya tarafından Ptsi Tem. 14, 2008 8:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:03 pm

tebrik ederim canm çok ii olmuş ama bazı yerlerde kopukluklar olmuş mesela seiya'nın doktor formasını nerden bulduğu ve neden birden diamondla atışmaya girdiği gibi onların haricinde ellerine sağlık Very Happy

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
6 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia