Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+13
dunyasara8
VENUS PRINCESS
minako
usagi seiya
serenity
sailor_satürn
makatoverei
sailormoon-usagi
sailor mercury
PRENSES SERENİTY
HARUKA-T
angel of dark
usagi ile momoro
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki
YazarMesaj
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 11:35 pm

beğenmenize sevindim.. Razz sıradaki bölüm senden mi usagi ile momoro?yoksa sailormoon-usagi mi yazıcak?
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 9:48 am

Süpersin valola canım teşekkürler çok beğendim Very Happy Razz
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 2:12 pm

bilmem benden olur herhalde Rolling Eyes
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 2:14 pm

Evet senden olsun canım bacım Very Happy Razz cheers
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:02 pm

bekliyoruz yeni bölümü..yaz şunu hadii.. Very Happy
senden sonra hızlı hızlı yazabilrim isterseniz..dünkü kadar bekletmem..boş zamanım var biraz..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:04 pm

tmm olur ben yeni bölümü kafamda toplıyım şimdi yazıyorum sonra sen yhazarsın sonrada eğer vakti varsa usagi seiya yazar
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:05 pm

Evet var ben de Usagi Tsukino'dan sonra yazarım Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:59 pm

yeni bölüm bi saate gelir mi? scratch
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 4:07 pm

sonunda girebildim neyse yeni bölümü okumadan yeni bölüm ne zaman gelicek Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 4:09 pm

makatoverei demiş ki:
sonunda girebildim neyse yeni bölümü okumadan yeni bölüm ne zaman gelicek Very Happy
yeni bölümü okumadan derken neyi kastediyorsun? Question
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 4:13 pm

yani senin yazdığın bölümü okumadan yeni bölümü merak ediyorum Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 4:15 pm

haa.. Very Happy:D oku o zaman görüşlerini de bekliyorum.. Razz bu arada usagi ile momoro hadi yeni bölüm isteriz.. yeni bölüm isteriz.. Razz:P
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 5:41 pm

evet arkadaşlar işte yeni bölüm bakalım beyenicekmisiniz
...........................................Devamı.................................................................
Yaten minakoyu evine bırakmak için ordan ayrılır.O arada seiya ve taiki konuşuyorlardır.
Seiya:Sanırım sorun çözüldü Rolling Eyes
Taiki:evet Razz aaa bu arada seiya sen iyimisin geldiğinden beri biraz tuhaf davranıyorsunda Suspect
Seiya:aaaa evet
Taiki:eminmisin Neutral
Seiya:ımmm sanırım ama bu konuda konuşmak istemiyorum Rolling Eyes
Taiki:aa tmm anlıyorum
......................................O Sırada Mamorunun Evinde.........................................
Mamoru(içinden):Acaba benmi yanlış anladım Daimondu öpen usagi diğildi bundan eminim ama neden daimondla birlikteydi confused
O Sırada Pencereden Luna gelir.
Luna:Mrb mamoru nasılsın
Mamoru:bilmiyorum kafam çok karışık Neutral
Luna :Neden confused
Mamoru olan biten herşeyi lunaya aynen anlatır.
Luna:buna nasıl inanırsın mamoru usagi sadece seni seviyor bunu göremiyormusun Neutral
Mamoru:tmmm daimondu öpen usagi diğildi ama onları bir kere daha gördüm birlikte geziyorlardı Rolling Eyes
Luna:ve sende seni aldattığını düşünüyorsun öylemi eğer bu doğruysa yazıkkk usagiyi hiç tanımamışsın daimond usagiye yaklaşmak için fırsat kolluyor bunu gayet iyi biliyorsun diğmi Mad
Mamoru:evet amaaa
Luna:Aması ne mamoru hala anlayamadınmı Neutral
Mamoru:Sanırım haklısın usagiyi çok kırdım peki şimdi napıcam kendimi nasıl affettiricem Rolling Eyes
Luna:bilmiyorum usagi çok kırılmış olmalı Evil or Very Mad
...................................O Sırada Usagilerin Evinde...............................................
Çibiusa:u-sa-giii akşam yemeği hazırrr
Usagi:Tşk ederim cnm ben yemiycem Crying or Very sad
Çibiusa(içinden):Çok tuhaf usagi hiçbi zaman yemeğe inmemezlik yapmazdı Rolling Eyes
Çibiusa:Ama usagi annem çok güzel yemekler yapmışşşş
Usagi:Afiyet olsun cnm
..................................O Sırada Minakoların Evinin Orda.....................................
Minako:işte geldik Razz
Yaten:öylemi çok kısa sürdü Rolling Eyes
Minako:öylemi Embarassed
Yaten:Evet Razz Hadi iyi geceler cnm
Minako:iyi geceler
Minako tam içeri giricekken bir anda durur döner yateni öper ve içeri girer yaten şok olur.Eli yanağında evine doğru yol alır.
...................................Sabah Usagilerde...............................................................
Usagi olduğundanda erken kalkmış giyinmiş ve evden erkenden çıkmak üzeredirkiiiiiiii Elinde bi buket kırmızı güllerle kapıda bekleyen birini görür
Usagi:aaa mamoru senin burda ne işin var Rolling Eyes
Mamoru:mrb usagi
Usagi:a mrb
Mamoru:Biraz konuşabilirmiyiz Neutral
Usagi:aaa benim okula gitmem lazım Rolling Eyes
Mamoru:Usagi lütfen daha çok erken okul saatine daha çok var Neutral
Usagi:amaa
Mamoru:lütfen seni çok kırdım biliyorum lütfen beni dinle sadece biraz konuşalım Neutral
Usagi:peki
Mamoru:İstersen biyerlere gidip oturalım ne dersin Rolling Eyes
Usagi:tmm
Usagiyle Mamoru bir kafeye gidir otururlar.
Mamoru:bak usagi Seni çok kırdım bunun farkındayım ve çok pişmanım senden çok özür dilerim ama napıyım seni çok seviyorum ve çok kıskanıyorum haklısın böyle davranmamalıydıma ama kendime engel olamadım Seni kaybedebilme ihtimali beni deli ediyor
Usagi:Seni anlıyorum ama bana güvenmelisin Rolling Eyes
Mamoru:sana güveniyorum ben sadece o anda kendime engel olamadım üzgünüm çok özür dilerim lütfen beni affet lütfen Neutral
Usagi:özrün kabul edildi Razz
Mamoru:Seni çok seviyorum usagi Razz
Usagi:bende Embarassed
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 5:45 pm

güzel olmuş.eline sağlık..ya barıştırmışsın.. Very Happy memnun oldum..ben barıştırma işini sana bırakmak istemiştim açıkçası.. Razz
yeni bölümü yazarım birazdan.. clown
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 5:48 pm

evet öyle oldu barıştırdım bu arada beyenmene sevimdim yeni bölümü merakla bekliyorum yalnız seiyayla henüz barışmış diğil Razz
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:03 pm

çok güzel yazmışsın çok beğendim Smile
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 6:06 pm

Razz beyenmene sevindim cnm tşk
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:24 pm

çok güzel olmuş ellerine sağlık Usagi ile Mamoru'nun barışmasına çok sevindim..
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:25 pm

devam ediyorum:

o sırada diamond onlara dışardan bakmaktadır..ama usagi ve mamoru onu görmezler..
mamoru:bu kadar kalabalık olmasaydı seni öpebilirdim..
usagi:mamoruu..ben..şey.. Razz Embarassed
mamoru:seni utandırmak istemedim.. Embarassed sadece içimden geleni söylüyorum..
usagi:biliyorum..
mamoru:içimden ne geliyor biliyor musun usako?
usagi:ne? confused
der ve mamoru usagiyi öper..diamond dışarda dişlerini sıkmış,gözlerini pörtletmiş bir şekilde izlemektedir.. Twisted Evil
diamond içinden:endimion!yine yapıcağını yaptın! Evil or Very Mad
------minakonun evi-----
minako:günaydın artemis..
artemis:günaydın minako..
minako çok neşelidir..saçlarını taramaktadır..
minako:bugün günlerden ne artemis?
artemis:ne biliğim ben..salı mı?cuma mı?
minako:tabiiki de hayır artemis.. Evil or Very Mad
artemis:aa perşembe mi?
minako:hayır!bugün benim doğum günüm..nasıl unutursun? Evil or Very Mad
artemis:bu-gün 22 ekim mi?
minako:evet..
artemis:şeyy..doğum günün kutlu olsun minako..aslında unutmadım..sadece bugün 22 ekim olduğunu bilmiyordum.
minako:teşekkür ederim artemis..umarım kızlar da unutmamışlardır..
artemis:aa umarım..
minako:neyse okula geç kalmadan gitsem iyi olur..
------usagilerin orada---
usagi ve mamoru kafeden çıkarlar..
mamoru: ben üniversiteye gidiyorum..seninle bugün okuldan sonra buluşalım mı?
usagi:tamam..sana bir sürprizim olucak..
mamoru:sürpriz mi?nedir?
usagi:adı üstünde sürpriz mamoruu..
mamoru:tamam tamam.. Very Happy
usagi:görüşürüz..okula geç kalıyorum gitmeliyim..
mamoru:usagi?
usagi:evet..
mamoru:chibiusayı okula sen bırakmiğicak mısın?
usagi:hayır..annem bırakmak istedi..
mamoru:tamam..
orada ayrılıp ayrı yönlere giderler..usagi yolda amiyi görür ve yanına gider.
usagi:günaydın ami..
ami:günaydın usagi..çok mutlu görünüyorsun..
usagi:evet..mamoru ile barıştık..
ami:kavga mı etmiştiniz?
usagi:ah doğru..senin haberin yoktu öyle değil mi?neyse..önemli olan barıştık..
ami:senin adına sevindim usagi..bu arada bugün minakonun doğumgününü nerde kutliğicaz?
usagi şok geçirir..elektrik çarpmış gibi olur bi an.
usagi:NEEE!!ben unutmuşum.. Sad
ami:nasıl unutursun usagiii?
usagi:unutmuşum işte...takvime baktığım pek söylenemez..
o sırada minako karşılarına çıkar..çok mutludur..
minako:GÜNAYDIIN!
usagi ve ami de günaydın derler..
ami:çok mutlusun minako..niye?
minako:şeyy..yaten ve ben..barıştık..
ami:siz de mi?
minako bişey anlamaz..
minako:ne?
ami:boşveer..
minako:tamam..çok mutluyum..üstelik bugün..(konuşmaya devam etmez)
usagi:evet..?ne diğicektin?
minako:hiç bişey..
minako içinden:umarım doğum günümü unutmamışlardır..eğer kimse kutlamazsa..kimseye doğum günüm olduğunu söylemiğicemm..
bu sırada makoto ve rei gelirler..günaydın derler..onlar da günaydın derler.. Razz
o sırada ami usagiyi yana çeker..
ami:usagi..sen rei ve makotoya bugün minakonun doğum günü olduğunu söyle..ben minakonun dikkatini dağıtırım..
usagi:tamam..
ami:hey minako sana bişey söyliğicem..
minako:aa nedir?
ami:sen şöyle gel..(eli ile usagiye reileri gösterir bir yandan)
usagi:kızlar..bugün minakonun doğum günü..
rei:NE!(çığlık atar)
minako onlara bakar..
ami:aa bişey yok minako..sadece usagi ve rei yine tartışıyorlar hepsi bu..
minako hala onlara bakmaktadır..bu arada usagi ve rei kıpkırmızı olmuşlardır..
ami:minako..buraya gel..
minako hala onlara bakar..
ami:aa minako ben birini seviyorum..
minako bir anda amiye döner..
minako:hı..ne?!söyle hemen..söyle..kim?
ami içinden:eyvaahh..şimdi yandım..ah ami..başka bişey söyleyemedin mi?
minako:dur ben tahmin ediğim..taiki mi?ya da şu matematikte uzman olan çocuk mu?ya da başka biri mi?(aminin yakasına yapışır ve der ki)söyle hemen!
usagi:rei..yavaş olsana..minako anliğicaktı..
rei:naapabilirim..unutmuşum..bi an korktum işte..
makoto:ben unutmadım..hatta onun için bir pasta bile yaptım..
usagi ellerini birleştirir..gözleri ışıldar.. I love you
usagi:ah..buna çok sevindim..
minako ise aminin yakasına yapışmış ve söyle söyle diye onu hırpalamktadır..
usagi:aa minako ami..ne oluyor?
minako:söyle ami..kim?
ami:aa bişey yok..
minako:kimi seviyorsun söyle hemen..
usagi ve kızlar şaşırır..
hep bir ağızdan:NEE?
ami usaginin yanına gelir..
ami:sadece dikkatini dağıtmak için öyle söyledim..
usagi:aa tamam..ama yine de..neyse..
ami:hadi doğum gününü kutlayın yoksa minako beni mahvedicek..
usagi:tamam..
kızlar hep bir ağızdan iyiki doğdun şakısını söylerler..minako çok mutlu olur..
minako:teşekkür ederim kızlar.. I love you
--------okulda öğle molası----
makoto:demek sonunda barıştınız minako..
minako:evet..
rei:peki o senin doğum gününü biliyor mu?
minako:sanırım bilmiyor..
usaginin kafasında su damlası belirir..mamoruya doğum gününü kutlamadı diye yaptıklarını hatırlar..
usagi:bunu niye sordun şimdi rei..?
rei:senin yaptığını yapmaması için..
usagi kızarır..
minako:merak etmeyin kızlar..kutlamazsa bunu anlayışla
karşılarım..ona bugün doğum günüm olduğunu kendim söylemek istiyorum..
------istanbulda hastanede---
gizem babası ve deniz hastanededirler..deniz gizemle bir daha konuşmamıştır..
babası:kendine geldi..
gizem:yoğun bakımdan çıkarıldı en sonunda..
deniz:baba onu şimdi görebilir miyim?
babası:evet..sen gir biz daha sonra gireriz..bir seferde hepimiz girmeyelim...
deniz başı ile onaylar ve odaya girer..
babası:gizem..sana söylemek istediğim bir şey var..
gizem:nedir?
babası:yakında japonyaya dönebiliriz..ama deniz bizimle gelmiğicek..
gizem çok şaşırır..
gizem:ne?ama baba..onu yalnız mı bırakıcaz?üstelik onu kaçırmaya kalkıştılar biliyorsun!
babası:sakin ol gizem..deniz japoncayı yeterince iyi bilmiyor bunu biliyorsun..hem bu onun için zor olur..hem bir diğer sebebi de büyükbaban yalnız kalmamalı..
gizem:saçma..o henüz küçük bir çocuk..japoncasını oraya gidince ilerletebilir..
babası:kelimelerine dikkat et küçükhanım..
gizem:ama baba..büyükbabam niye bizimle gelmiyor ki?
babası:mantıklı ol..büyükbaban bu halde seyahat edebilir mi?japonyadaki iş çok önemli..bunu iptal edemem..bir yıl boyunca orada kalmalıyız..işleri başkasına emanet edemem..zaten buraya döndüğümüzden bu yana iş gecikti..
gizem:iş gecikmiş olabilir baba..ama büyükbabam da senin baban..
babası:bunu kastetmediğimi çok iyi biliyorsun..
gizem:peki denize bunu nasıl söyliğiceksin..
babası:bunu sana bırakıyorum..ona sen söyle..
------------usaginin okulunda öğle molası devam ediyor-----------
kızlar konuşurken seiya gelir..
seiya:merhaba kızlar..
hep bir ağızdan:merhabaa..
seiya:usagi..sana bıraktığım hediyeyi aldın mı?
usagi:evet..ve..kabul edildi..
seiyanın yüzüne bir gülümseme gelir..kızlar şaşırır..
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:30 pm

ellerine sağlık Very Happy çok güzel
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:31 pm

çok güzel yazmışsın Smile ellerine sağlık
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:37 pm

çok güzel olmuş ama Seiya ne ara Usagi'ye hediye bıraktı da Usagi aldı anlamadım?
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:41 pm

aa diğer bölümde öyle olmuştu..dikkatli okuyun lütfen.. Razz
o bölüm 45 sayfada bu arada..
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:42 pm

yeni bölüm istiyorum please Sad
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:47 pm

tamam unutmuşumdur dün okumuştum da kusura bakma tekrar teşekkür ederim ellerine sağlık..Very Happy

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
28 sayfadaki 31 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia