Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+19
gümüş_ay_prensesi
mysailormoon
KARAMELEK
seiya kou
Moon princess
safir
nekrolay
sailormoonfan
ay_lin
minako
serenity
usagi ile momoro
MİCHİRU&MİCHİRU
usagi seiya
sailormoon-usagi
PRENSES SERENİTY
angel of dark
makatoverei
sailor mercury
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:05 pm

Sağol canım ee biraz özetlemek zorunda kaldım sığmayınca Rolling Eyes bu aradaa diyalogları beğenmişsindir umarım Very Happy:P:P:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:08 pm

çok güzel olmuş usagi seiya..prenses serenitynin dediği gibi bazı kopukluklar var..keşke oldukları yerleri başlık olarak belirtseymişsin..ama güzel olmuş yine de..çok beğendim. cheers
yeni bölüm kimden bu arada..????
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:13 pm

Tamam canım düzelteyim hemn başlığı Very Happy:P:P:P:P:P Beğendiğine sevindim doğrusu Very Happy:P:P Bu arada sıra kimdeyse o yazsın çünkü usagi ile momoro evlerinde tadilat olduğu için 1-2 hafta giremeyecek siz devam edin dedi Very Happy:P:P:P:P:P
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 10:14 pm

hahaha çok komik yatenin konuşmalarına bayıldım özellikle
efem:D de gülmekten koptum hahahaha Very Happy ellerine sağlık kanka
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 10:20 pm

Sağol canım beğenmene sevindim zaten o arayı senin için koydum Very Happy:P:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:50 pm

kaç gün oldu yeni bölüm yok..prenses serenity yazmiğicak galiba...ben mi yazsam?
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:52 pm

Canım PRENSES SERENITY bu aralar çok dolu olduğu için yazamayacakmış sırasını sana devretti Very Happy:D:D:D:D:D:D
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:53 pm

iyi o halde ben yazıyorum haberiniz olsun..bi ara yollarım.. Smile
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 4:20 am

haha harikasın cnm harika bi bölüm olmuş ellerine sağlık yeni bölümü merakla bekliyorum ve sonunda döndüm artık yeni bölümlerle tekrar aranızda olucam
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 8:38 am

Ya bacım aslında çok uzundu ama almadı ben de özetlemek zorunda kaldım SadSadSadSad Beğenmene sevindim bu arada Very Happy:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:cheers:lol!
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:04 pm

umarım beğenirsiniz..
devam:

usagi ve seiya kendilerini soğuk ve karanlık bir yerde buldular..
seiya:nerdeyiz?
usagi:sanırım burası..karanlık ay.
seiya:emin misin?
usagi:evet öyle hissediyorum..
sonra etraf aydınlanmaya başlar..her tarafta kocaman kayalar vardır.
seiya:ne biçim bir yer böyle?
o sırada usaginin ayağı kayar..az kalsın bir uçurumdan yuvarlanır.
seiya:usagi!(elinden yakalamıştır,ve onu yukarı çeker)daha dikkatli olmalıyız..mamoru seni bana emanet etti.
usagi:acaba mamoru burada bir yerde midir?
seiya:bilmiyorum ay savaşçısı..ama karanlık ay onu yakalamışsa bir yere hapsetmiş olmalı..
usagiSad (ağlamaklıdır)seiya...ya çoktan ona bişey yaptıysa..zarar verdiyse..(yere bakar ve gözünden bir damla yaş akar)ya.....
usagi sözünü tamamlayamadan seiya usaginin başını kaldırır ve der ki;
seiya:merak etme onu bulucaz..
biraz yürürler..
seiya içinden:burası hiç hoşuma gitmedi..belki de usagiyle yalnız gelmemeliydik..off seiya ne kadar aptalsın!diğerlerine haber vermeliydin..belki de şimdi dönmeliyiz ve diğerleri ile beraber gelmeliyiz..burası usagi için bir tuzak sanki..ve ben dosdoğruca buraya getirdim..
seiya:usagi..
seiya usagi der demez o koskoca kayaların içinden zebaniler çıkmaya başlar..
usagi:ah olamaz..
seiya:olamaz çok fazlalar..
seiya saldırısını yapar ve birkaçını yok eder..usagi de boş durmaz ve o da bazılarını yok etmeyi başarır..ama tuhaf bir durum vardır..usagi gücünü tam anlamıyla sergileyememektedir..
usagi:neler oluyor anlamıyorum..gücüm sanki zayıflamış gibi..
bir ses:HAhahahaha..
usagi arkasını döner..
usagi:karanlık ay..
karanlık ay:hoş geldin ay savaşçısı..ben de seni bekliyordum..sanırım gücünün niye azaldığını merak ettin..seni bu merakından kurtarıyım..burası karanlık ay ve karanlık ayın diğer yüzeyini burada etkisiz kılar..yani hemen hemen..böylece prenses..senin gücün de zayıflamış oldu..hahaha..burası benim bölgem..burdayken benden güçlü olman mümkün değil..ahhahahaha
usagi:mamoruya ne yaptın!!?
karanlık ay:aaa bişey yapmadım..o halinden memnun..hatta buraya kendisi gelmek istedi..seni bana tercih etti..onu sıkıyormışsun..biraz heyecan istiyormuş..
usagi:yalan söylüyorsun..mamoru bunu asla yapmaz..
karanlık ay: emin misin?hatta mamoru bir süredir benim için casusluk yapıyordu bunu biliyor muydun?
o sırada bir kapı açılır ve smokinli şovalye gelir..
usagi:ne?mamoru..
smokinli şovalye:karanlık ay doğruyu söylüyor ay savaşçısı..beni sıkıyorsun..artık sana karşı hiçbir duygu hissetmiyorum..sen küçük bir kızsın..ama karanlık ay öyle değil..o senden çok farklı..aradığım herşey onda var..
usagi kulaklarına inanamamakla birlikte smokinli şovalyenin bileğine bakar..
usagi:bileklik..
karanlık ay:ne?
usagi:mamoruya ikimiz için yaptığım bilekliği vermiştim..ama onda yok..çünkü sen o değilsin..ne yapmaya çalıştığını anlıyorum karanlık ay..gümüş kristali benim duygularım yönetiyor ve beni de böylece zayıflatmak istiyorsun..ama bunu asla başaramazsın!çünkü benim mamoruya güvenim sonsuz..
der ve saldırısını yapar..smokinli şovalye yaralanır..ama yarası iyileşir çabucak..
karanlık ay:sandığımdan zekiymişsin..bak bunu senden hiç beklemezdim..ahahah..ama karanlık ayda senin gücün beni alt etmeye yetmez..
der ve kollarını havaya kaldırarak kara yakutun ortaya çıkmasını sağlar..
kara ay:bu gördüğün ne biliyor musun ay savaşçısı?
usagi:ha..?bu..yoksa..
karanlık ay: evet bu senin kızının gümüş kristaliydi..ama artık karanlığın kara yakutu..
bu sırada gerçek mamoru baygın bir şekilde oradadır..mamoru aslında ordadır..ama elleri zincire vurulmuştur..ve kara ay da bir büyüyle onu görünmez yapmıştır..bu öyle bir büyüdür ki ne kara ay dışında biri onu görebibilir ne de kara ay dışında onu biri duyabilir..mamoru kendine gelir ve;
mamoru:usagi..(tabiiki kara ay dışında onu kimse duymaz..)
kara ay:ah mamorucum da uyanmış..sevgilinin ölüşünü görmek ister misin mamorucum?ama sormam yanlış çünkü istesen de istemesen de bu olucak üzgünüm kusuruma bakma..
usagi:ne?mamoru burada mı?
mamoru:beni göremiyor musun usagi?
usagi:mamoru!mamoru nerdesin?
kara ay:onu görmen imkasız..
karanlık smokinli şovalye: bu kadar yeter! (der ve bir saldırı yapar)
seiya usaginin önüne geçer ve onu korur..ama ne yazık ki yaralanır.. Sad
usagi:seiya!
seiya:seni korumalıyım...(der ve usaginin kucağına düşer)
usagi:seiya!seiya!
mamoru:Seiya!
kara ay:ah ne acıklı manzara..bayıldım doğrusu..
karanlık smokinli şovalye:beğenmene sevindim sevgilim..şimdi ise sıra ay savaşçısında..seiya ölmemiş olabilir..ama ay savaşçısının gücü şuan tam değil ve zaten önceden ona kara gülümü fırlatmıştım..içinde bir yerde hala duruyor..ve şimdi saldırımı yapınca ölmesi kaçınılmaz..böylece prensesten kurtulmuş olucaz ve diğer gümüş kristal de bizim olucak...
mamoru:hayır bunu yapamazsın!buna izin vermem..
kara ay:ah nasıl mamorucum nasıl?görünmüyorsun bile?biliyor musun?sen sandığımdan da güçsüzmüşsün..seiya bile senden daha güçlü bi baksana..
mamoru:usagiye yapmaya çalıştığını şimdi de bana mı yapmaya çalışıyorsun?
kara ay:bilmem..ahahahahah..
o sırada mamorunun önünde ışıklar içinde biri belirir.
mamoru:sen de kimsin?
bu arada o kişi bir erkektir..üstünde altın sarısı bir kıyafet ve upuzun düz sarı saçları vardır..
kara ay:ne kiminle konuşuyorsun sen?
o kişi:beni göremez prens..ben sadece bir yansımayım..bedenim aslında burda değil..yansımamı da ancak sen görebilirsin..çünkü sen dünyanın koruyucususun..
mamoru:peki sen kimsin?
o kişi:ben..ben güneşin askerlerinden biriyim..ve aynı zamanda da..ayın kralıyım..
mamoru:ama sen...
ay kralı:evet ben usaginin babasıyım..zamanımız çok az prens..ay prensesini kurtarmalısın..
mamoru:ama..görünmüyorum bile..
ay kralı:fark etmedin mi?bunlar sadece kara ayın oyunu..seni burdan kurtulamayacağına inandırması senin burdan kurtulamaman için yeterli..
der ve elini mamorunun kalbine götürür..elini bedeninden içeriye geçirir..sonra elini birşeyi avuçlamış olarak çıkartır..
ay kralı:o hep senin içinde..hep içindeydi..bu senin gerçek gücün...bu senin kristalin..dünyanın koruyucusunun kristali..
kristali mamorunun ellerine verir..
ay kralı:şimdi gitmeliyim..
der ve silinerek yok olur..
mamoru:dur..bekle..
mamoru içinden:demek ki kara ayın gücü böyle..demek ki bizi inandırması yeterli..(ellerindeki kristale bakar..kristal ışık içinde avucundan 5 cm kadar havadadır)
kara ay:(karanlık smokinli şovalyeye döner hızlıca ve der ki) bitir artık şunun işini!!
karanlık smokinli şovalye:sen nasıl istersen sevgilim..
mamoru kristali avucu içine alarak yakalar..kristal bir kılıca dönüşür ve mamoru da endimiona..üstelik mamoru görünür olmuştur ve zincirler de yokolmuştur..
kara ay:ne?ne?...
usagi:endimion..
karanlık smokinli şovalye saldırısını yapmaktadır..
karanlık smokinli şovalye:ooo artık smokinli şovalye olmaktan çıkmış asıl benliğini bulmuşsun..ama prensesi burada öldürmeme engel olabilir misin?(der ve)kara gücün kara dikenleriiiiii....(diye saldırısını yapar)
endimion ay savaşçısının ve seiyanın önüne geçer kılıcını kalkan olarak kullanır..karanlık smokinli şovalyenin saldırı gücü kılıca çarparak etkisiz hale gelir..
karanlık smokinli şovalye:olamaz..
endimion: size buna izin vermiğiceğimi söylemiştim.. (der ve kılıcını havaya kaldırarak)kristallerin yansımasıı!!(saldırı yapar)
o anda etraf aydınlanır kara delik yok olur ve tekrar dünyadadırlar..
kara ay içinden:işte bu hiç iyi olmadı..kara kalkan çok dayanmiğicaktır...şimdilik gitmeliyim.. (ve bir anda yok olur)
endimion karanlık smokinli şovalyeye der ki;
endimion:galiba biri seni terk etti..
karanlık smokinli şovalye içinden:lanet olsun kara ay..
karanlık smokinli şovalye endimiona siyah bir gül fırlatır..
endimion gülü kılıçla keser..sonra da karanlık smokinli şovalyeye kılıcı ile saldırır ve karanlık smokinli şovalye toza dönüşerek yokolur..
endimion içinden:sanırım karanlık savaşçıları yok etmenin yolu bize benzeyip de zıttımız olan savaşçıları kendimiz yok etmek..
endimion:usagi..
usagi:mamoru..
endimion:iyi misin?
usagi:evet..ama..
endimion:Seiya nasıl?
usagi:yaralı..
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 2:00 pm

Ay süper olmuş elleie sağlık canım Very Happy:D:D:D:P:P:P:P:P:P:cheers:
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 3:39 pm

çok güzel olmuş ellerine sağlık cnm harika bi bölüm olmuş harikasın süpersin çok beyendim hatta bayıldım eee yeni bölümü kim yazıyor acaba benmi yazsam Rolling Eyes
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 4:00 pm

beğenmenize sevindim. Smile
evet usagi ile momoro artık döndüğüne göre sen yaz yeni bölümü ..bu arada hoşgeldin.. Very Happy
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 10:38 am

Evet arkadaşlar PRENSES SERENITY bu aralar çok yoğun belki 1 ay bir şey yazamayabilir o zaman biz devam ettiririz Rolling Eyes
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 8:57 pm

yeni bölümü kim yazıcak peki Crying or Very sad
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 8:58 pm

usagi ile momoro yazcak Very Happy:D:P:P:P
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 10:54 pm

çok beğendim ellerine sağlık usagi tsukino bayıldım bayıldım sanki olaylar bir anime olarak gözümün önünden geçti tebrikler.. cheers
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 11:02 pm

teşekkür ederim..mutlu ettin beni.. Very Happy
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:02 am

Ya usagi ile momoro yine nereye gitti acaba bacım kaç gündür ortalıklarda yok SadSadSadSadSadSadSad
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:48 pm

yeni bölüm gelir artık inşallah.kaç gün oldu yeni bölüm yok..usagi ile momoro da yok.. gelirse ekler yeni bölümü.
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 8:14 pm

Ya misafirler gelmiş öle dedi ama bugün yeni bölümü yazacaktı bacım Very Happy:D:D:P:P:P:P:P:P
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 2:07 pm

mrb arkadaşlar uzun bi süredir yoktum yeni bölüm uzunca bi süre geciktiği için çok üzgünüm umarım yeni bölümü beyenirsiniz bi daha bu kadar gecikmiycek söz Smile
...................................İşte Devamı.............................................
Endimion mamoru haline döner.Seiya ise o ara zor zor toparlanıp ayağa kalkar.
Usagi:Seiya sen iyimisin Neutral
Seiya:evet
Mamoru:yaralısın bi doktora göstersek iyi olucak
Seiya:Doktora gerek yok ben iyiyim hem sen ne zaandan beri benim sağlığımıdüşünüyosun scratch
Mamoru:Şansını fazla zorlama istersen seiya Mad
Usagi:Seiya mamoru haklı yaralısın ve bi doktora görünmelisin ben kızlara ve diğerlerine haber veriyim sonrada hastaneye gideriz
Seiya:kimseye haber verme özellikle de bizimkilere ben iyiyim yaralı olabilirim ama o kadarda önemli bişey diğil
Usagi:ama.....
Mamoru:Sen nasıl istersen öyle olsun usagi bi kızlara olayları daha sonra detaylarıyla anlatırız şimdi onlarıda telaşlandırmaya gerek yok ayrıca bırak bu olanları arkadaşlarına o anlatsın
Usagi:a ama şey(seiya sözünü keser)
Seiya:mamoruya katılıyorum .Doğru söylüyor.Kimseyi telaşlandırmaya gerek yok üstelik ben iyiyim bişeyim yok Neutral
Usagi:a tmm ama genede yaranı bir doktora göstermeliyiz Rolling Eyes
Seiya:tmm (der ve hastaneye giderler doktor gerekli incelemelerle müdahaleyi yapar ve hastaneden çıkarlar)
Seiya:size önemli bişeyim olmadığını söylemiştim Neutral
Usagi:olsun ama önemlide olabilirdi diğmi Rolling Eyes
Seiya:e evet artık gidelimmi ne dersiniz confused
Mamoru:evet usagi geç oldu seni eve ben bırakıyım
Seiya(oldukça üzgün bir şekilde):bende eve gidiyim size iyi geceler Crying or Very sad
Usagi:a ama kendin gidebilicekmisin peki
Seiya:evet giderim merak etme dolunay surat
Usagi:a tmm iyi geceler
Mamoru:Neyse hadi bizde gidelim usagi iyi geceler seiya(der ve ayrılırlar)
Seiya evine gitmek için taksiye biner.Usagiyle mamoru ise usaginin evine doğru yola çıkarlarve kısa bir süre sonra usagilerin evine varırlar.
Usagi:Ne gündü diğmi Rolling Eyes
Mamoru:evet
Usagi:iyi olduguna sevindim ve seni tekrar görebildiğim için çok mutluyum senin için çok endişelendim
Mamoru:bende senin için çok endişelendim ve seni çok seviyorum usagi iyiki varsın
Usagi:bende(der ve öpüşürler)
.....................Seiyaların orda............................
taiki:nerde kaldın Neutral
Seiya:hiç dolaştım
yaten:ya evet eminim öyledir diğmi o yüzden bitkin görünüyorsun
Taiki:bize gerçeği anlatıcakmısın yoksa bizmi öğrenelim Mad
Seiya:size bişi yok dedim diğmi Mad
yaten:ya öğlemi gömleğindeki leke ve halin öyle demiyo ama oldukça bitkinsin ve büyük ihtimalle de yaralanmışsın çünkü gömleğinde kan lekesi var bunu nasıl açıklıycaksın
Seiya:a tmm tmm (der ve olan biten herşeyi onlara anlatır)
Taiki:a harika süper Mad
yaten:böyle bişeyi nasıl yaparsın a ama neden soruyorumki sırf usagiye olan aşkın yüzünden kendini tehikeye atmaktan hiç geri kalmazsın diğmi Neutral Mad
Taiki:bize ve diğerlerine haber verebilirdiniz diğmi neden bize haber vermediniz a yoksa canın kahramancılıkmı oynamak istedi daha kötü şeyler olabilirdi orda ölebilirdiniz Mad
yaten:a ama söz konusu usagi olunca hiçbirşey umrunda olmuyor diğmi seiya Mad Neutral
Seiya:yeter evet tmm mı ayrıca kimseye bişey olmadı yaralanmış olabilirim ama o kadarda önemli ve büyütülücek bişi diğil ve şimdi lütfen artık bu konuyu kapatalım
yaten veTaiki(aynı anda):a tabi sen nasıl istersen iyi geceler Mad (derler ve odalarna giderler)
..............................Sabah Usagilerde.......................................................
Usagi:yooooooooooooooooooo olamaaaaazzzzzzzzzzzz okula geç kaldımmmmmm(der ve aceleyle hazırlanırve aşağı iner annesi usagiyi bu saatte evde görünce çok şaşırır saat 8:20 dir ve usagi son zamanlarda okula hiç geç kalmıyordur)
Bayan Tsukino:usagi senin bu saatte okulda olman gerekmiyormuydu Rolling Eyes
Usagi:evet geç kaldımmmmmmm ben çıkıyorum anne görüşürüz by (der ve sızlana sızlana evden koşarak çıkar) Crying or Very sad

En son usagi ile momoro tarafından C.tesi Tem. 26, 2008 4:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 2:27 pm

Bacım ellerine sağlık süper olmuş Very Happy:P:P:P:P:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 3:38 pm

çok güzel..eline sağlık..devamını merakla bekliyorum..yeni bölümü usagi seiya yazıcak sanırım.

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
7 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia