Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+19
gümüş_ay_prensesi
mysailormoon
KARAMELEK
seiya kou
Moon princess
safir
nekrolay
sailormoonfan
ay_lin
minako
serenity
usagi ile momoro
MİCHİRU&MİCHİRU
usagi seiya
sailormoon-usagi
PRENSES SERENİTY
angel of dark
makatoverei
sailor mercury
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 4:09 pm

evet usagi seiya yazcak yeni bölümü bu arada beyenmenize sevindim Razz
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:00 pm

Evet ben yazicim bekleyin yarın koycam biraz uzun bir bölüm yazıyorum da inş sığar bu sefer de sığmazsa Mad:x:x
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 8:05 pm

sığar inşallah.. Very Happy
senden sonra da ben yazarım..prenses serenity yazmiğicak bi süre daha sanırım.
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 8:25 pm

Evet bu aralar çok yoğunmuş öle dedi Very Happy:D:D Evet sne de benden sonra yaz bir süre 3 kişi götürcez yani sıra çok çabuk gelip gidcek Very Happy:D:D
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:22 pm

evet öyle olucak bu aralar zaten genelde 4 kişi yazıyoduk yanılmıyosam usagi tsukino ,prenses serenity ben ve sen ben Rolling Eyes
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 6:08 pm

Usagi derse yetişemez ve bekler...İlk ders biter ve 2. derse başlarlar ve okul biter bizimkilerle konuşuyorlardır...Ami:
-Dün bir şeyler oldu sanırım Question
Usagi:
-Bu da nereden çıktı Question
Ami.
-Farkında mısın bilmem ama yüzün sapsarı ve Seiya ile bir şeyler var sanırım dün bir şey mi oldu Question
Mianko:
-Ami doğru söylüyor ama bahane hoşuma gitti ya sen desene Taiki bana dedi diye Very Happy
Makoto:
-Minako Mad
Minako:
-Ayy pardon Embarassed
Usagi:
-Doktor Jin'e ne oldu Very Happy Taiki'ye geri dönüş yapmışsın Laughing
Ami:
-Konudan yırtmaya çalışma Usagi neler oluyor de Mad
Usagi konuyu anlatır.Kızlar aynı anda:
-Ne Question Usagi ne kadar körsün niye bize haber vermedin Mad Ya başına bir şey gelseydi Mad:x
Usagi:
-Seiya korudu merak etmeyin Rolling Eyes
Minako:
-Yaten'le konuştum dün gece Seiya ile tartışmışlar.Usagi Seiya'yı kendine bağlamamlısın yoksa sonu iyi olamayacak Evil or Very Mad
Usagi:
-Minako sandığın gibi bir şey...
Minako:
-Sandığız şeyler var ama bunu farkına ya varmadın ya da bilmemezlikten geliyorsun silent
Usagi:
-Sanmıyorum Minako der ve çeker gider...
Kızlar:
-Minako abarttın Mad
Minako:
-Siz öyle sanın inanın hiç abartmadım Yaten'i üzgün görmeye dayanamıyorum Sad
Seiya'ya Usagi bir hışım gelip:
-Bundan sonra yüzünü bile görmek istemiyorum Siya senin yüzünden arkadaşlaerımla kavga etmeye ve Mamoru ile aramızın açılmasından bıktım Mad
Seiya:
-Sen bilirsin ama zaten beni sevmediğini biliyordum yoksa böyle kabaca bir hayvanla bile konbuşamazdın demek ki ben ne oluyorum...
Usagi kötü olur ama bu durumdan pek etkilenmez...
Seiya çökmüştür aklına sözler gelir o sırada Usagi arayıp özür diler ama Seiya artık ne olduğunun farkındadır...
Seiya evden bir yolunu bulup çıkar ve bir telefon kulubesine girer arasam mı aramasam mı derken...Seiya dayanamayıp Usagi'yi arar...Ama Usagi teefonu açmaz bile...
Seiya:
-Aptal olmalıyım eğer beni sevseydi Mamoru gittiği zaman benimle başlardı diyip ağlamaya başlar...-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Sf1811
Seiya eve zar zor gelir odasına kapanır ağlamaya başlar Yaten çok kötü olur...Nedenine de bir anlam veremez...içeri girer ve Seiya'ya:
-Seiya ne oldu Question
Seiya arkasını döner ağlamaya devam eder...Yaten Seiya'yı kendine çevirir ve sarılır Seiya da ona sarılıp ağlamaya başlar....Yaten onu teselli etmeye çalışır ama bir işe yaramaz...Yaramadığı gibi Seiya hışkırmaya başlar nefes alıp verişi kesilir...Yaten onun bu durumuna bir anlam veremez ama Seiya her şeyi anlatmaya başlar Yaten gittikçe sinirlenir kızarırr ve Seiya'yı uyuttuktan sonra bir hışım evden çıkıp gider...
Usagi evde salona inmiştir kapı çalar Usagi kapıyı açar Yaten kolundan tutup çeker Usagi'nin canı çok acımıştır gözleri dolar....
Usagi:
-Ne yapıyorsun Question
Yaten:
-Asıl sen ne yapıyorsun Question Sen kendini ne sanıyorsun buradakilerin prensesi olabilirsin ama benim hiçbirşeyimsin seninle hiçbir alakam yok Mad
Usagi:
-Bu da ne demek Shocked
Yaten:
-Sen burada keyfini sür sevgilinle takıl ama hiç farkına varamayacaksın değil mi sen ne kadar sevmesen de ondan nefret etsen de Seiya seni seviyor bu yüzden sizin abartmalarınız da bunu ne biçime getirdiyse bilmiyorum sanki bir insan değil de bir hayvamn muamelesi görüyor keşke seni görmeseydi keşke seni sevmeseydi keşke senden nefret etseydi sen de rahat etseydin biz de aptal kız Mad
Usagi:
-Aptal kız mı Question Abartma mı Question Gözler dolar...
Seiya uyanır uyanmaz:
-Yaten özür dilerim dün çok kötüydüm Embarassed
Yaten:
-Önemli değil iyi olduğunu bilemk güzel Razz
Seiya:
-Ah evet şimdi daha iyiyim Rolling Eyes
Seiya:
-Bugün okula...
Yaten:
-Bunu söylemen iyi oldu Rolling Eyes
Seiya:
-Neden Neutral
O ara Taiki içeri girer ve:
-Çünkü okul değişikliği yaptık Seiya bir kolejde eğitimimizi alacağız Rolling Eyes
Seiya:
-Ne Shocked Neden Question
Yaten:
-Hiç sadece eğitimi daha iyiymiş Rolling Eyes
Seiya:
-Yaten senden daha zekice bir yalan beklerdim Mad
Taiki:
-Nedenini biliyorsan bize söyletmene gerek yok bence Cool
Seiya:
-Ama...
Taiki:
-Önemli olan senin iyiliğin ve onun yüzünü bundan sonra asla görmeyeceksin en kısa zamanda yani bu iş bittiği zaman da ülkemize döneriz...
Seiya:
-Hayır...
Yaten:
-İtiraz yok Seiya buraya gelmeden önce gayet iyiydin ne zaman buraya geldin böyle oldu...
Seiya:
-Ama Minako...
Yaten:
-Bu durumu normal karşılar ayrıca sadece sen bir daha gelemeyeceksin biz arada sırada geleceğiz Seiya kendini toplamalısın...
Seiya:
-Ama...
Taiki:
-İtiraz yok Seiya hadi gidiyoruz...
Seiya:
-Nereye Question Okula mı Question
Yaten:
-Evet yeni okulumuza Rolling Eyes
Seiya:
-Hayır Yaten...
Yaten:
Lütfen bizi ve prensesi seviyorsan kendini düşünüyorsan lütfen Shocked
Seiya.
-Peki ama kendimi kolay kolay toparlayabileceğimi düşünmüyorum Crying or Very sad
Yaten:
-Bize güven iyi olacaksın...
Seiya:
-Ama...
Taiki:
-Ne de olsa bizim arkadaşımızsın Very Happy
Seiya:
-Öyle olsun bakalım Shocked
Usagi sabah olanları kızlara anlatmak ister ve okula bir an nce gider ve bilmiyordur sınıfta bir boşluk vardır...Ders başlayıp yoklama alınınca fark eder ki...
SEİYA YOKTUR ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
Usagi kızlara olanları anlatamaz bile dün gece Usagi'nin aklına Yaten'in dedikleri aklına gelir...
-Sen kendini ne sanıyorsun buradakilerin prensesi olabilirsin ama benim hiçbirşeyimsin seninle hiçbir alakam yok Mad
Ve iyice aklına gelir...
-Sen burada keyfini sür sevgilinle takıl ama hiç farkına varamayacaksın değil mi sen ne kadar sevmesen de ondan nefret etsen de Seiya seni seviyor bu yüzden sizin abartmalarınız da bunu ne biçime getirdiyse bilmiyorum sanki bir insan değil de bir hayvamn muamelesi görüyor keşke seni görmeseydi keşke seni sevmeseydi keşke senden nefret etseydi sen de rahat etseydin biz de aptal kız Mad
Usagi kendi kendine.
-Seiya'yı bu kadar üzdüm mü acaba Question Gözler dolar...
Ve Seiya yeni okuluna gelince çizimler yapmaya başlar...
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Wistfu10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Wistfu11
Yaten gelir ve:
-Hala bu kızın resimlerini mi yapıyorsun Seiya Mad
Seiya:
-Durumumu ve yerimi görüyorum bu yüzden çiziyorum Yaten...
Yaten:
-Senin yerin herkesin gözünde farklıdır bizim gözümüzde sen en değerli insansın başkalarına göre değişebilir Rolling Eyes
Seiya:
-Sadece sizin gmzünüde öyle Yaten boşver çizeyim stres atıyorum...
Yaten:
-Sen bilirsin ama ağaç çiz,kuş çiz,ben çiz,Taiki'yi çiz yeter ki şu aptal kızı çizme Mad
Seiya:
-O aptal değil Mad
Yaten:
-Onu bana savunma Seiya sana neler yaptığını biliyorum Mad
Seiya:
-Ama bu aptal olduğu anlamına gelmez Evil or Very Mad
Yaten:
-Seiya lütfen yapma bunu seni kırmasına izin verme seni bu hale getirmesine,onu yanlış tanıyorsun o...
Seiya:
-Aptal biri diyeceksin değil mi Question O zaman beni yii dinle o aptal değil sadece aşık mmaoru'ya sadece bu başka bir şey değil lütfen beni anla ve özellikle de onu yani U...
Yaten:
-O kızın ne adı ne de ismi geçmeyecek Seiya bu lafımı unutma Mad
Seiya:
-Ama...
Yaten:
-İnan ki seni bu duruma getiren bir kızın hala lafını etmene inanamıyorum Mad
Seiya:
-Peki Yaten ama izin ver kendimi toplamalıyım...
Yaten:
-Söz mü Question
Seiya:
-Söz Exclamation
Minako.
-Neden okula gelmediler acaba defteer bakalım muhakkak bir şeyşer yazar belki hastalardır Crying or Very sad
Makoto:
-Ne kadar salaksın Minako 3'ü birden mi Very Happy
Usagi:
-Minako haklı gidip bakalım...
Ve isimlerinin üstünde birer çarpı işareti görülür...
Usagi:
-Bu da neyin nesi nasıl yani okuldan gittiler mi demek oluyor bu Question
Makoto:
-Başka bir açıklaması olamaz Shocked
Ami:
-Gidip okul kayıtlarından ayrılıp ayrılmadığını anlayabiliriz ve hangi okula gittiklerine...
Minako:
-Neden ama neden Yaten beni bıraksın Crying or Very sad
Usagi:
-Bence...
Ami:
-Yaten seni değil Usagi'yi Seiya'dan uzaklaştırmak için böyle bir şey yapmıştır...
Minako.
-Ama neden Question
Ami:
-Minako ne kadar aptallaştın Mad
Minako:
-Ne ya Crying or Very sad
Usagi:
-Seiya çok üzülmüş olmalı işte bu yüzden Minako bunun anlayamayacak kadar salak olmana inanamıyorum Mad
Minako:
-Yaten...
Usagi gider...
Makoto:
-Ne kadar aptalsın Minako Usagi'nin bu konuda hassas olduğunu nasıl unutabildin QuestionMad
DEVAM EDECEK usagi tsukino tarafından...
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 6:47 pm

affraid üç ışık okul değiştirmiş bak bu kötü olmuş neyse güzel olmuş ellerine sağlık cnm yeni bölümü usagi tsukinodan büyük bir merakla bekliyoruz
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 6:51 pm

Napim ki bu böümde Seiyacığıma acı çekti mecburen bğenmene sevindim bu arada Very Happy:D:D
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 6:55 pm

Rolling Eyes evet hemde çok kötü bi acı aşk acısı ama genede okullarını değiştirmeleri kötü olmuş taiki amiyi göremiycek sürekli sonra yatende minakoyu sürekli göremiycek ama genede çok güzel bi bölümdü ellerine sağlık yeni bölümü usagi tsukinodan sabırsızlıkla bekliyoruz
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 6:56 pm

Evet ama onlar arkadaşları için canlarını bile verirler bu yüzden nasıl vazgeçtiler sevdikleri kızlardan SadSadSad Ama kendi sezonumda bunun acısını çıkaracağım Twisted Evil
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 7:00 pm

Razz seiyacığını kendi ellerinle üzdün biliyorum zor bişi bu arada olur kendi sezonunda acısını çıkarırsın
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 7:05 pm

Hem de nasıl çıkaracağım ağzınız 5 karış açık kalacak Very Happy:D:D
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:30 pm

Usagi Seiya beğendim ama çok değil canım biliyorsun açık bir insanım onun için üzülme olur mu.Şimdi... Konularda kopma var ve biraz daha yazına dikkat et olur mu çok farklı harfler çıkmış.Sonrasında diyaloglar çok basit olmuş sanki laf doldurmak için ve kızlar ne olursa olsun bir kaç bölüm içinde 1 ya da 2 kez aptal ya da salak kelimesini kullanır sen çok fazla kullanmışsın ve bir bölümün var ki Yaten'in Usagi'ya "sen bizim presnsesimiz değilsin "lafı ve ondan sonraki cümleler tanıdık yani kızların kimlikleri ortaya çıktıktan sonra Haruka ve diğer dış gezegen savaşcıları da kimliklerini söyledikleri bölümde onlarla Taiki ve Yaten arasın da da böyle bir konuşma geçmişti..

Bunların haricinde beğendim ellerine sağlık...
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:39 am

Ben önceki sezonları pek hatırlayamadığım için Haruka'nın öle bir şey sölediğini inan hatırlamıyorum bile ama neyse beğenmene sevindim Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:05 pm

eeeeee yeni bölümü km yazıyor yanılmıyorsam usagi tsukinoydu Rolling Eyes
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 7:25 pm

Evet usagi tsukino yazacaktı inş yazar Very Happy:D:D:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 7:04 pm

minako: niye üstüme geliyorsunuz?hassas olan bir tek usagi değil.yaten benim erkek arkadaşım.beni niye her zaman hafife alıyorsunuz? (der ve gider)
----gizemin evi-----
gizem içinden:birkaç gün daha uyuyamazsam delirmekten korkuyorum.geceleri uyuyor numarası yapmaktan bıktım artık.ilginç olan uyuyamama rağmen yine de iyi hissediyorum.
gizem:sedef,alışverişe çıkmak istiyorum arabayı hazırlasınlar.
sedef:peki efendim.
gizem bahçeye doğru yönelir.kış yaklaştığı için hava soğuktur.
tunç:(japonca konuşur)üstünüze birşey almadan dışarı çıkmayın efendim.
gizem:(japonca konuşur o da)(alaycı bir şekilde der ki)ah ahh..beni ne kadar da düşünürmüşsünüz?yazık.küçük şımarık kızı korumaya çalışıyorsunuz.cık cık cık..
tunç:görevimi yapıyorum efendim..
gizem içinden:beni rahatsız eden de bu zaten.birilerinin beni görev icabı önemsemesi.sanki babam bile bunu yapıyor.sanki ben yapılması gereken bir ev ödeviyim.
gizem:aa tunç..alışverişe çıkıyoruz.sen de geliyorsun.bir an evvel hazırlan.sadece..(saatine bakar)1 dakika 20 saniyen var.
tunç:pe-peki efendim.
---okul çıkışı---
kızlar konuşarak yürümektedirler.
ami:bugün sağlık sektöründeki ilerleme ile ilgili bir konferansa katılıcam.
minako:eminim jin de orada olucaktır.
ami:evet.jin ve ailesinden birkaç doktor daha orada olucak.ben burda ayrılıyorum yoksa gecikirim.
usagi:peki ami.kızlar ben de kütüphaneye gidicem.burda ayrılalım.
rei:sen..sen kütüphaneye mi gidiceksin?hahaha(çılgınca güler)oraya ne için gidiyorsun?kitap okumaya mı?
usagi:evet tabiiki rei!hoşçakalın.
rei:hoşçakal.
minako:ben de voleybol antrenmanına gidiyorum.hoşçakalın.
rei:aa bir tek biz kaldık makoto biz ne yapıcaz?
makoto:bir kafeye gidelim ve sıcak birer çikolata içelim.
rei:bu hoşuma gitti. Smile
------minakonun orada-----
minako içinden: kızlara yalan söylemek hoşuma gitmiyor.ama yatenle konuşmalıydım.
yatenlerin yeni okulunun olduğu caddenin oraya gelir ve karşıdan ona doğru geldiklerini görür.
minako:merhaba.
yaten:merhaba.
seiya:merhaba.
taiki:merhaba.
minako:aa yaten biraz yalnız konuşabilir miyiz?
yaten:evet tabiiki.çocuklar siz devam edin.
minako:yeni bir okula başlamışsınız.
yaten:evet bu doğru..
minako:peki bana niye önceden söylemedin?
yaten:planlı birşey değildi.
minako:seiya yüzünden öyle değil mi?
yaten:hayır.seiya değil usagi yüzünden.
minako:hı?
yaten:usagi olmasa okulumuzu değiştirmezdik.seiyanın onu unutması için yeni bir okula başladık.
minako:ama usaginin bunda bir suçu yok.
yaten:öyle mi?sanmıyorum.o kadar bencil ki..seiyanın depresyona girmesine sebep oldu.
minako:usagi bencil biri değil!
yaten:aynı fikirde değilim.bunu zaten usagiye de söyledim.
minako:ne?usagiye ne söyledin?
yaten:gerçekleri,ne kadar aptal olduğunu..
minako:ileri gitmiyor musun?usagi düşüncesizlik etmiş olabilir.ama seiyanın ondan vazgeçmesi için de bu gerekliydi.
yaten:benim arkadaşım usaginin oyuncağı değil!
minako:benim arkadaşım da bencil değil!
yaten:fark etmez.zaten bir süre sonra kendi gezegenimize dönücez.usaginin bencillik yapıcağı bir insan da olmiğicak böylellikle.
minako:ne?yani beni terk mi ediyorsun?
yaten:hayır..seni terk etmiyorum(minako sözünü keser)
minako:ama..buna inanamıyorum..inanamıyorum.yaten..bencil biri varsa o sensin.bunu şimdiye kadar nasıl görmedim?
yaten:minako saçmalıyorsun.
minako:ben böyleyim değil mi?gereksiz yere konuşan bir kız.peki yaten.ben mükemmel değilim.usagi de mükemmel değil.biz mükemmel olmayan insanlar sizinle anlaşamıyoruz.
yaten:minako ne diyorsun?
minako:demem o ki yaten...artık istediğin yere git.özgürsün!artık bir sevgilin yok! (der ve sinirli bir şekilde çeker gider)
yaten de minako gittikten sonra sinirden çöp kutusuna bir tekme atar.
--kütüphane--
gizem:hey tunç şu kitabı da al.
tunç canından bezmiştir.içinden şunları geçirir;
tunç içinden:alışveriş yapıcaz deyince kıyafet falan alır sanmıştım.şu hale bak.kaç tane kitap aldı?artık taşıyamıyorum.kamburum çıktı..
gizem içinden:uyuyamadığıma göre geceleri kitap okuyabilirim.
o sırada usagi gizemin yakınına gelir ve onu görür.
usagi içinden:hey bu gizem değil mi?
usagi:merhaba gizem.
gizem:aa merhaba..
usagi:dönmüşsün.
gizem:evet.birkaç gün oldu.
usagi:okula ne zaman dönüceksin?
gizem:yarın.
usagi:ahh buna sevindim.
gizem usaginin elindeki kitabı görür.
gizem:"insanları kırmadan konuşma sanatı" mı?
usagi:ahh evet.(diyerek başını tutar ve güler)
gizem:bitirince bana da verir misin?
usagi:tabii.ama seni uyarmalıyım,bitirmem uzun zaman alabilir.
gizem:olsun,ben beklerim. Smile
usagi de gülümser.o sırada dışardan ses duyulur.
usagi içinden:olamaz!düşman ortaya çıktı.gitmeliyim.
usagi:görüşürüz gizem.
gizem:görüşürüz.
gizem içinden:hey neler oluyor?(elindeki yaralar tekrar çıkmıştır)olamaz.kimse görmemeli.ama canım yanıyor.(elini saklar)
gizem:ahh.
tunç:iyi misiniz efendim?
gizem:ben..evet iyiyim.(güçlükle nefes alır)sen kitapları al ve arabaya git.
tunç:ama..
gizem:sana söylediğimi yap.
tunç:peki efendim.
gizem içinden:burdan gitmeliyim.(yaralar koluna uzanmaya başlamıştır)kimse görmemeli.canımı çok yakıyor.ahh..
dışarı çıkar.havada birini görür.
gizem:bu-da-ne?uçuyor mu?
o kişi:nerde?..nerde?yeni ikalis nerdesin?senin için geldim.seni hissedebiliyorum.burada bir yerdesin.(der ve elini bir güçle ağaca doğrultur ve bu güç ağacı kül eder)
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Neherenia13copyzm1
ay savaşçısı:hey sen!ne yaptığını sanıyorsun?seni ay adına cezalandırıcam.
o kişi:sen ay savaşçısı mı dedin?sen efsanevi ay savaşçısı mısın?
ay savaşçısı:şeyy evet.
o kişi: o halde al bunu..(o gücü usagiye karşı kullanır)
ama usagi sıçrayarak kaçar.
usagi içinden:neler oluyor?ikalis de ne?bu karanlık savaşçılardan biri değil sanki.
ay savaşçısı:hey sen kimsin ve ne istiyorsun?
o kişi: ben ikalisin sessizliğiyim.bilmen gereken sadece bu..(der ve tekrar saldırısını yapar)
ay savaşçısı yaralanır.
gizem içinden:olamaz.güçleri var.benim gibi.benim gibi başkaları da mı var?bişey yapmalıyım.yoksa bu canavar kızı öldürücek.ama beni kimse görmemeli.ne yapmalıyım?
o sırada köşede bir mağaza görür.bu canavar her ne ise (ikalisin sessizliği) o mağazanın vitrinini paramparça etmiştir.
ay savaşçısı ayağa kalkar.
ay savaşçısı:beni bu kadar güçsüz mü sandın? (der ve saldırısını yapar)
gizem vitrinden eline geçen bir kıyafeti alır.(siyah uzun bir palto ve siyah bir maske)paltoyu giyer.siyah maskesini de takar.
ikalisin sessizliği:eminim buna katlanamazsın.(der ve bir saldırı yapar.bu nasıl bir saldırıysa kulakları sağır edicek kadar güçlü bir ses yayar)
ay savaşçısı kulaklarını tutarak yere çöker.
gizem:hey.buraya bak!
ikalisin sesizliği:ne?sen!sen yeni ikalissin öyle değil mi?
gizem:neden bahsettiğini bilmiyorum.ama senin iyi birşey olmadığını biliyorum.
elini ikalisin sessizliğine doğrultur.önceki sefer olduğu gibi gizemin elinden yine bir güç yayılır.
ikalisin sessizliği:biliyordum.sen yeni ikalissin.ama bana karşı olmak için acele etme.bir yıldız yanına gelicek ve sana herşeyi açıkliğicak.seçimini o zaman yaparsın.
der ve gözyüzüne doğru uçarak görünmez olur.
gizem içinden:kimse benim kim olduğumu anlamadan gitmeliyim.
----o gece usagini evi---
usagi:ikalisin sessizliği dedi.luna o kim?
luna:bir zamanlar dünyada ikalis adında bir çiçek çıkmış.çok güzel bir çiçekmiş.ama havaya zehirli bir etki yayıyormuş.insanlar onun yüzünden ölmüşler.daha sonra dünyanın koruyucusu çiçeği etkisiz hale getirmiş.ama çiçek 200 yılda bir birgün tekrar bir yerde açarmış ve o zaman da en uygun gördüğü kişiye bulaşırmış.daha fazla birşey bilmiyorum ama ikalisin sessizliği kötü bir yaratık.
---o gece gizemin evi---
gizem içinden:ikalis.ikalis nedir?peki ya ay savaşçısı?
o sırada gizemin önünde ışıklar içinde bir küre belirir.gizem ondan korkmaz çünkü bu her ne ise etrafa bir huzur yaymaktadır.
küre açılır ve içinden küçük ışık tanecikleri odanın ortasına dökülür.ışık bir kıza dönüşür.
gizem:kimsin sen?
kız:ben ikalisin bilgilendirmekle görevlendirdiği yıldızım.
gizem:ikalis nedir?
yıldız:ikalis bir gezegenin adı.
gizem:peki benim onunla ne alakam var?
yıldız:bir zamanlar gezegenimize dünyadan bir insan geldi.gezegenimizin her yerinde ikalis çiçeği vardır.bu insan gezegenimizden bir çiçek aldı ve dünyaya götürdü.almasına izin verilmişti.böyle olacağını bilemezlerdi.çiçek dünyada değişiklik gösterdi.açtığı yerde insanları öldürmeye başladı.o zamanlar dünyanın koruyusu çiçeği etkisiz hale getirdi.ama çiçek 200 yılda bir, bir günlüğüne tekrar açmaya başladı.ama artık insanların ölümüne değil,onların bir güçle dolmasına neden oluyordu.sen de onlardan birisin ve senin de güçlerin var.ikalisin iki çeşit gücü vardır.sessizlik ve çığlık.sen çığlıksın.çığlık gücünü diğer insanlara yayabilir.sessizliğin bu özelliği yoktur.sessizlik başkaların şekline girebilir.ama çığlık başkasının şekline giremez.
gizem:bu ikalisin sessizliği denen canavar da bir ikalis mi?
yıldız:200 yılda bir yeni ikalisler ortaya çıktı.senin kastettiğin ikalisin sessizliği sadece onlardan biri.ama dediğin gibi o bir canavardır.o ikalis karanlıkla bir anlaşma yaptı.ölümsüz olmayı istiyordu ve bunun karşılığında da karanlıkla iş birliği yaptı.nerdeyse 600 yıldır yaşıyor.ama artık bir insan değil.bir canavar.belki de yürüyen bir ceset.karanlıkla iş birliği yaptığından bu yana insanların enerjilerini alıyor ve ölmelerine sebep oluyor.çünkü karanlık insanların enerjisiyle besleniyor.onu sadece bir ikalis öldürebilir.ama bu bile çok zor.
gizem:ama niye?
yıldız:sana diğer ikalislerden de bahsetsem iyi olur.ikalislerin en büyük gücü ilaa'dır.bu başka bir ikalisi öldürebilir.ama bu gücü kullanan ikalis ölebilir.bir ikalis bu yüzden ölmüştü.bu yüzden ilaa bir daha hiçbir ikalis tarafından kullanılmadı.sonradan ikalis olan bir insanda ise ilaa gücü olmaz.
gizem:elimde çıkan yaraların sebebi nedir?
yıldız:onlardaki siyah sıvı ona dokunan başka bir insanı da ikalise dönüştürebilir.çünkü sen çığlıksın.ama çığlığın dönüştürdüğü ikalisler sessizlik olur.senden 200 yıl önceki ikalis sessizlikti.sıra çığlıktaydı.ama bu yaraların asıl sebebi ikalisin gelişimidir.gelişmekte olan bir ikaliste yaralar olur.gelişim gösterdiği ölçüde vücudunda yaralar açılır.bu yaraların acı vermesini sebebi ise korkudur.
gizem:niye ben!?ben bunu istemedim!peki ya kardeşim?o da mı bir ikalis oldu?
yıldız:ikalis çiçeği kendi gezegeninde hayatı,dünyada ise ölümü simgeler,çiçek ölümü sana yakın görmüş olmalı.çünkü her zaman ölüme yakın olanı seçer.belki bu gücün sana yeni geldiğini sanıyorsun.ama bu güç doğduğunda sende vardı.çiçek sonradan değil ikalisi ilk başta seçer.kardeşin ise senin sağyende sonradan bir ikalis oldu.o ikalisin sessizliği.ama gücünü kullanabilmesi için senin iznine ihtiyacı var.sen onun gücünü kullanmasını istemedikçe gücünü kullanamaz.
gizem:peki ne yapmalıyım?benden ne istiyorsunuz?
yıldız:sana karşı dürüst olucam.ikalisin sessizliği denen canavar diğer ikalislerin varlığını istemez.onlara karşı nefret duyar.ona katılırsan sana zarar vermiğicektir.ama onun karşısında olursan seni öldürmek istiğicektir.senden önceki ikalisleri...
gizem:öldürdü mü?
yıldız:evet.
gizem:ne yapmalıyım?
yıldız:seçeneklerin ortada.senin doğrularına göre sana uygun olanı seçmelisin.
gizem:ben o canavarın yanında olmak istemiyorum.
yıldız:bu belki doğru bir karar.ama ölebilirsin.
gizem:başka seçeneğim yok.hiçkimse bende böyle bir güç olduğunu bilmemeli.ama bunu saklamayı nasıl başarıcam?maske takarak mı?bu saçma.
yıldız:ben..ikalisin bilgilendirmekle görevlendirdiği yıldızım.sen ikalis olduğun sürece ben de senin yanında olucam.benim başkasının şekline girebilmek gibi bir gücüm var.sen ikalis olarak görevini yaparken ben senin yokluğunu kimseye hissettirmeyebilirim.ayrıca gelişimini tamamladıktan sonra senin vücudundaki yaralar tamamen ortadan kalkıcak ve o zaman diğer insanları ikalise dönüştürme gücünü de kaybediceksin.işte o zaman ikalis olarak seni gerçek kimliğinle biri görse bile seni tanımiğicak.çünkü o zaman bedeninde bazı değişimler olucak.
gizem:senin bir adın var mı?
lana:benim gerçek adım lana.tanıştığımıza memnun oldum.
gizem:ben de.
---seiyaların evi---
prenses kakyuu:yatenin nesi var çocuklar?bana biraz garip gibi geldi.
taiki:bilmiyorum.minako ile konuştuklarından bu yana çok sinirli.
seiya:kavga etmiş olabilirler mi?
taiki:belki de.
yaten odasındadır.
yaten içinden:demek benden bu kadar kolay vazgeçebiliyorsun ha?iyi o zaman..istediğin gibi olsun.bundan sonra sana o kadar soğuk davranıcam ki üşiğiceksin!
--minakonun evi--
artemis:hayır minako dur!
minako:bırak beni artemis!
artemis:sonra pişman olursun minako.
minako:hayır.
artemis:dur!(der ve sıçrayarak minakonun elindeki makası alır)
minako:artemis!ver onu bana!
artemis:saçını kesersen yarın hemen pişman olursun.seni tanıyorum.
minako:çok mutsuzum artemis.yaten meğer beni benim onu sevdiğim gibi sevmiyormuş.
artemis:bunu nerden çıkardın?
minako:kendi gezegenlerine dönüceklermiş.seiya yüzünden.belki de aslında seiya sadece bir bahanedir.(yumruğunu sıkar)yaten!o kadar bencil ki!onu sevdiğimi bildiği için beni yeteri kadar önemsemiyor.o kadar sinirlendim ki onu terk ettim.
artemis:minakoo..yapmaa..onu seviyorsun.yarın onu tekrar görünce yelkenlerini hemen suya indirirsin.
minako:(artemisin üstüne gider artemis korkar)siz erkeklerin hepsi bu kadar kalın kafalı mı?onu terk ettim diyorum.sevsem de sevmesem de..(sözünü tamamlamaz)kendime yeni birini bulucam.yaten de isterse gitsin!
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 7:15 pm

Muhteşem bi bölüm ellerine sağlık canım Very Happy:D:P:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 8:06 pm

teşekkürler..bu arada sıradaki bölüm yazarından bazı ricalarım var;
1.mamorunun ay kralını görmesi ve usagiye söylememesi konusunu atlamasın.(ben yazıcaktım bişiler ama yer kalmadı Razz )
2.gizemin yarın okula dönücek olması gibi bir ayrıntıyı sakın unutmasın.
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 8:13 pm

usagi tsukino demiş ki:
teşekkürler..bu arada sıradaki bölüm yazarından bazı ricalarım var;
1.mamorunun ay kralını görmesi ve usagiye söylememesi konusunu atlamasın.(ben yazıcaktım bişiler ama yer kalmadı Razz )
2.gizemin yarın okula dönücek olması gibi bir ayrıntıyı sakın unutmasın.
editör dediğin böyle olur Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 8:48 pm

Razz çok güzel bi bölüm olmuş ellerine sağlık harikasın harika bi bölümdü eeee yeni bölümü kim yazıyor
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:02 pm

Sen yazıyorsun bacım Very Happy:D:P:P:P
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:18 pm

Evet bende çok beğendim. İlk başlarda Gizem karakteri bana çok soğuk geliyordu, kabullenemiyordum ama şimdi çok heyecan verdiğini düşünüyorum.Ellerine sağlık...
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:28 pm

beğenmenize sevindim..bu arada gizem dışı soğuk içi sıcak bir karakter..ya da tam tersi içi soğuk dışı sıcak.. Razz
açıkçası hikayeye bir türk sokmakta tereddüt etmiştim.ama pişman değilim yine olsa yine yaparım.. Very Happy
prenses serenity,gizem ilk başlarda direk savaşçı olarak çıksaydı onu tanımamış olucaktık..ben onu ilk başta biraz tanıtmak daha sonra da savaşın içine sokmak istedim..onun için daha (güzel) fikirlerim var.. Smile
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 9:32 pm

Artemis Mineko'nun bu sözünden sonra hiç birşey diyemez.

O sırada Usagi Mamoru'nun yanına gelmiştir ve nler olup bittiğini anlatmıştır.

Mamoru :Demek öyle yeni bir savaşcı ve yeni bir düşman..

Usagi:düşman olduğunu bilmiyorum Mamoru çünkü beni o yaratıktan kurtardı..

Mamoru:Usagi hemen herkese güvenmemen gerekiyor bilyorsun değil mi tamam diğeri düşmandı ama diğer savaşcı daha amacını bile bilmiyoruz.

Usagi:Haklısın canım .Peki kızlara bahsetmelimiyim?

Mamoru :
bence edelim sonucda artık ne zaman düşmanın saldırıya geçebileceğini bilmiyoruz her şeye hazırlıklı olmalıyız.

Usagi: Tamam o zaman şimdi kızların yanına gidelim.

.............................O SIRADA SEİYALARIN ORDA...............................................

Yaten kapıyı çok şiddetli kapatarak içeri girer.Taiki okuduğu kitaptan başını kaldırarak önce Yaten'in davranışlarını biraz gözlemler...

Taiki: Yaten sorun ne ?

Yaten hiç cevap vermez ve aniden duvara yumrak atar.

Taiki: Neler olduğunu anlatacak msısın?

Yaten :Bencil...

Taiki
: Anlamadım ne dedin?

Yaten : bana bencil dedi.

Taiki: kim?

Yaten : kim olabilir tabiki de Mineko..

Taiki: Nedeni nedir?

Yaten :Seiya 'yı Usagi'den uzaklaştırmak için okul değiştirmemize kızdı ve kendisini hiç düşünmediğimi söyledi..

Taiki:Evet bu konuda kimn olsa aynı şeyi söyleye bilirdi..

Yaten :Taiki beni anlaması gerekirdi.Gerektiği zamanlarda Usagi !yi korumak için herkesi göz önüne alabiliyorsa benim bizim içinde bulunduğumuz durumuda anlamalıydı.

Taiki:
Yaten bilyorsun ki Mineko zor kızdır ve kolay kolay senden vazgeçmez.

Yaten :sen öyle san bitirdi bile..

O sırada Seiya ve Prenses Kakyu içeri girerler.

Seiya :Neler oluyor burda..

Taiki:Yaten Mineko ile sorunlar yaşıyor..

Yaten : Taikiiiiii......

Taiki : Evet ve sizden de saklamaya çalışıyor..

Prenses Kakyu
:Aşk insana nelerde yaptırıyor..

Üçü birden Prenses se Bakar ve prenses durumu fark edince kızarır.

Yaten :Prenses saygısızlık etmek istemiyorum ama sİz hiç aşık oldunuz mu?

Prenses Kakyu(kızararak):Benim de bir kalbim olduğunu unutmayın ne kadar zor şeylerle uğraşsakda hayat her zaman devam ediyor ve bizler aşkı tanıyoruz yaşıyoruz ve bazen mutlu bazen de ( Seiya'ya bakarak) acısını yaşıyoruz, der.(bu sırada gözleri dolar)

Yaten :Prenses sizi üzdüğüm için beni bağışlayın, der.

Prenses Kakyu: Hayr önbeli değil sonuçda ne olursa olsun kalbimize söz geçiremiyoruz bu bir gerçek.

Seiya ( kızarark): evet geçire miyoruz benim halime baksanıza imkansız bir aşka tutuldum..

Taiki: Bnece Seiya bunu çok büyütüyorsun Acabna Usagi'ye aşık olmana sebep olan şey bir başkasının aşk yalnızlığını unutmak olabilir mi?

Seiya :Bilmiyorum ..(iç çekerek) kafam çok dağınık, der ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu karar vermem için zaman gerek var.

Prenses Kakyu: Ben çok yorgunum izninizle biraz istirat etmek istiyorum..

Seiya : Tabiki prenses, der ve prenses Kakyu odadan çıkar.

Taiki: Seiya Yaten ne yaptığınızı sanıyorsunuz..

Seiya : biz bişi yapmadık, der.

Taiki: Prenses Kakyu i,l zamanın da bir aşk yaşadın ve o sana hala değer veriyorken emin değilim ne demek.

Yaten : Ben de hatalıyım o soruyu sormamlıydım ama Taiki haklı Seiya ..

Seiya : Biliyorum ama ne yapabilirim.

Taiki: anlamadın mı sana demek istediklerimi.

Seiya : anlamadım ..

Taiki: Seiya.. Prenses bizimle değilken ilişkiniz koptu ve sen Usagi'deki Mamoru sevgisini gördün Biliyorsun ki prensessimizde seni ölecek kadar çok seviyordu ama bu ayrılık ve Usagi'nin davranışları seni ona yaklaştırdı ve sen Prensesin sevgisini onda görünmce de aşık oldun ..

Seiya :Ne demek istediğini anlayamadım.

Yaten: ne kadarda kalın kafalısın Seiya yani sen prensesin sevgisni usagi de gördün ve onu sahiplanmeye çalıştın .

Seiya : Bu olamaz..

Taiki : evet oldu istersen biraz düşün sende karar vereceksin..

Seiya : Tamam ,der bence de bu herkes için çok daha iyi olur sanırım , der ve odadan ayrılır..

.........................................O SIRADA KIZLARIN ORDA ...............................

Makato:
demek öyle, düşman da olabilir dosta ..

Ami: evet öyle..

Usagi: Bunun için çok dikkatli davranmalıyız artık..

Luna : evet kızlar Usagi haklı düşman son zamanlar da çok atağa kalktı ama artık yorulmaya başladular ve bu yeni canavarın onlar tarafından gönderildiğini sanıyorum..

Mamoru:Luna ama ya o kız savaşcı olan onlardan değil di bile.

Luna : evet ama onu belki de bizim içimize girip casusuluk yapması içinde yollamış olabilirler..

kızlar bunu tartışırken Gizem hala olanları düşünmekteydi...

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
8 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia